MHP TOKAT’TA ÇOŞKULU ADAY TANITIMI

Bu haberin fotoğrafı yok

MHP TOKAT’TA ÇOŞKULU ADAY TANITIMI
31 Mart 2024 Yerel İdareler Seçimi kapsamında MHP Tokat’ta İl,İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtımı toplantısı ile tanıttı.

31 Mart Seçimlerine 2 ay gibi bir süre kalırken Belediye Başkan Adayları da sahalarda boy göstermeye başladı. MHP Tokat’ta Hüseyin Akbaş Spor Salonunda düzenlediği aday tanıtımı ile adaylarını tanıttı. Aday tanıtımı öncesinde Atilla Yılmaz ve Ali Kınık sahne alarak en değerli parçalarını Tokatlılar için seslendirdi. Aday Tanıtımına MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve MHP İlçe Başkanları, İl-İlçe-Belde Başkan adayları ile Tokatlı vatandaşlar katıldı.

BELDE BAŞKAN ADAYLARI TANITILDI
Milliyetçi Hareket Partisi Akarçay Görümlü Belde Belediye Başkan Adayı Atilla Çoban, Ataköy Belde Belediye Başkan Adayı Kürşat Alperen, Çevreli Belde Belediye Başkan Adayı Sadi Ertan Soysal, Gölgeli Belde Belediye Başkan Adayı Koray Erman, Kınık Belde Belediye Başkan Adayı Enes Talay, Hatipli Belde Belediye Başkan Adayı Cansoy Eraslan, Gökal Belde Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut, Karayaka Belde Belediye Başkan Adayı Aykut Sefa Başar, Tanoba Belde Belediye Başkan Adayı Vural Özdemir, Çamlıbel Belde Belediye Başkan Adayı Murat Alper, Çat Belde Belediye Başkan Adayı Ramazan Altun, Emirseyit Belde Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sağdıç, Güryıldız Belde Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, Gökçeli Belde Belediye Başkan Adayı Ferhat Özgül, Gürçeşme Belde Belediye Başkan Adayı Alperen Mustafa Özata, Serenli Belde Belediye Başkan Adayı Nurettin Keleş, Yazıcık Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Alkın, Yolkonak Belde Belediye Başkan Adayı Süleyman Özgür, Üzümören Belde Belediye Başkan Adayı Bekir Öncü, Baydarlı Belde Belediye Başkan Adayı Ersoy Demir, Bereketli Belde Belediye Başkan Adayı Necaattin Şahin, Bozçalı Belde Belediye Başkan Adayı Osman Bayhan, Cimitekke Belde Belediye Başkan Adayı Salih Koç, Demircili Belde Belediye Başkan Adayı İsmet Şahin, Hasanşeyh Belde Belediye Başkan Adayı Gökhan Keskin ve Şenyurt Belde Belediye Başkan Adayı Muammer Bay’ı coşkulu bir şekilde sahneye çağırarak tanıttı.

İLÇE BAŞKAN ADAYLARI TANITILDI
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Almus Belediye Başkan Adayı Bekir Özer, Artova Belediye Başkan Adayı Nazif Çuhacı, Başçiftlik Belediye Başkan Adayı Gürsel Bayram, Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, Niksar Belediye Başkan Adayı Azmi Yıldırım, Pazar Belediye Başkan Adayı Şerafettin Pervanlar, Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ergül Ünal, Sulusaray Belediye Başkan Adayı Davut Kılıç, Turhal Belediye Başkan Adayı Orhan Yaylı, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Muhsin Yılmaz ve Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan’ı coşkulu bir şekilde sahneye tek tek çıkartarak tanıttı

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek” Aday tanıtım toplantımızın çok önemli bir özelliği var. Tokat Merkez, İlçe Merkezlerimizin ve Beldelerimizin ufkunu aydınlatacak, önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü neferler burada toplanmıştır. Her bir kapıyı çalacağız. Her haneye gireceğiz, her bir eve misafir olacağız. Ümit olup sevindireceğiz. Bayrağımızın her dalgalandığı yer bizimdir. Türkiye biziz, Biz Türk Milletiyiz” ifadelerine yer verdi.

MHP Tokat Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, “Kimse benden kavga, gerilim ve tartışma beklemesin. Yazıcıoğlu ailesi olarak babamın bize bıraktığı en büyük miras her memleket evladının kucaklanmasıdır. O nedenle biz kavgaya değil, kucaklaşmaya geliyoruz. Altını özellikle çiziyorum. Yıllardır gerçekleştirilemeyen kentsel dönüşümün hayal bile edilemeyecek bir sürede hayata geçirileceği kültür, sanat ve ticaret merkezi olacak bir Tokat’ı hep beraber inşa edeceğiz” dedi.