MHP TOKAT MİLLETVEKİLLERİ BELDELERİ ZİYARET ETTİLER.

MHP Tokat Milletvekili adayları

MHP Tokat Milletvekili adayları Avukat Yücel Bulut ve Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile seçim çalışmalarına Serenli beldesi ve Gökçeli beldelerinde devam ettiler.

MHP Tokat Milletvekili adayları Avukat Yücel Bulut ve Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Serenli belediyesinin vermiş olduğu İftar programına katılarak  halkla buluştular.

MHP Tokat Milletvekili adayı Avukat Yücel Bulut Serenli beldesinde iftar sonrasında halka hitap etti, Bulut; “Serenli beldemizin  saygıdeğer insanları hepinizi saygı ile selamlıyorum Allah’ın selamı üzerinize olsun, bildiğiniz gibi 24 Haziran tarihinde önemli bir seçim yapılacaktır bizler Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları olarak sizlerin huzuruna geldik, MHP olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dediğinde insanları alkışları ile karşılık buldu halkın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi bir kez daha ortaya çıkmış oldu, Bulut; “değerli hemşehrilerimiz sayın genel başkanlarımız Cumhur İttifakını kurmadan önce 15 Temmuz ihanetin yaşanması ile birlikte iki parti arasında devletin bekası için yakınlık başladı, ilerleyen zamanlarda Cumhur İttifakına dönüştü, bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak Milletvekilliği seçiminde kendi adaylarımıza oy vermenizi talep ediyoruz, MHP artık siz değerli insanlarımızdan beklediği sandık sonucunu bekliyor, MHP bu ülkenin teminatıdır, sayın genel başkanımız Devlet bahçeli beyin ülkemiz için yaptığı fedakarlıkları biliyorsunuz, sayın genel başkanımız devlet ve millet yararına olan hiçbir işte geri çekilmemiştir, ihanete kalkışanlarla gerekli hesaplaşmayı yapmıştır” diyerek halkın taktirini kazanan bir konuşma yapmıştır, Milletvekili adayı Bulut bir süre daha sohbet yaptıktan sonra seçim çalışmaları için Serenli beldesinden ayrılmıştır.

MHP Tokat Milletvekili adayları Avukat Yücel Bulut ve Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Serenli belediyesinin vermiş olduğu iftar yemeğinden sonra Gökçeli kasabasına giderek burada halkla buluşmuştur.

Gökçeli beldesinde halkın coşkusu ile karşılanan MHP seçim konvoyu bir süre seçmenlerle selamlaştıktan sonra Bulut halka hitap etmiştir.

Tokat MHP Milletvekili adayı Yücel Bulut halka duygusal ve MHP gerçeğini ortaya koyan bir konuşma yaptı; değerli Gökçelili hemşehrilerim, Milliyetçi hareket Partisi olarak sizlerin huzuruna geldik, sizler nerden ve nasıl geldiğimizi bilen insanlarsınız, MHP davası sıradan bir dava olmadığını biliyorsunuz, bu dava farklı bir davadır, bu dava yaşadığı bütün zulümlere rağmen ayakta kalabilen tek davadır, uğradığı bütün ihanetlere rağmen u dava dün olduğu gibi bugünde dimdik ayakta kalan davadır. Bu dava fakirliğe ve fakru zarurete rağmen bu dava kutsal bir davadır. Bu dava üç Hilal uğuna can verenlerin davasıdır, gördüğü bütün zulme rağmen menfaat için asla davasını terk etmeyenlerin davasıdır, seçim sandığına gittiğinizde o 3 Hilali gördüğünüzde onun üzerine evet mührünü basacaksınız, bu dava kutsal olan ve kutsallara inanların davasıdır” diyerek halka hitap etti, duygusal konuşmadan sonra Gökçeli halkı alkışlarla coşku dolu cevaplar verdi.

MHP Tokat Milletvekili adayları Avukat Yücel Bulut ve Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Gökçeli kasabasındaki ziyaretlerden sonra Niksar şehir merkezine gelerek kahvelerde oturan vatandaşlarla sohbet yaptılar hal hatır sordular, gecenin ilerleyen saatlerinde Sahur yemeği için evlerine döndüler. (