MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ A. ADAYI BİLGİN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

MHP Tokat Milletvekili A.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin aday adaylığı süreçlerini halkla buluşarak devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri seçimlerinde partisini daha güçlü kılabilmek ve seçimler süreci başlaması ile yüksek ol alabilmesi için halkla beraber olmaya devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar’da gerçekleşen her etkinliğe katılarak halkın sevgisini kazanıyor, halkla buluşarak dertlerini dinliyor.

Bilgin;  10 Mayıs 2018 tarihinde açılışı yapılan Niksar Kırkkızlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI’na katılarak öğrencilerin yaptığı bir birinden güzel eserleri gezdi, inceledi fuarda görev yapan öğrencilerle sohbet yapıp çalışmalarındaki başarılardan dolayı öğrencileri kutladı, onlarla sohbet yaparak; arkadaşlar bu yaptığını eserler mükemmel sizleri kutlarım, makine mühendisi abiniz olarak bu başarınızı  mutlaka devam ettirmenizi dilerim bizlere de bir görev düşerse her zaman sizlerin yanında olduğumu bilmenizi isterim” diyerek öğrencilerin mutlu olmasını sağladı, öğrenciler kendilerini ziyaret eden misafirler arasında bir makina mühendisinin olmasından ve kendilerine kısa da olsa bilgi desteği vermesinden mutlu olduklarını ifade ettiler.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar Kırkkızlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin sergisinden sonra bir başka sergi açılışı olan TOKİ Ulucan İlköğretim okulu sergisi açılışı için okuldan ayrılmıştır.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar’da açılan resim sergisi açılışına iştirak etti.

TOKİ Ulucan İlköğretim Okulunun Resim sergisine katılan Bilgin sergide bir birinden güzel eserleri yapan bayan öğretmenleri ve emeği geçenleri kutladı başarılar diledi.

TOKİ Ulucan İlköğretim Okulunun Resim Öğreteni Metin Kaş okulda başlattığı resim yapma kursuna okulda bulunan bayan öğretmenlerin katılımı ile mükemmel bir serginin açılması sağlanmış, sergiyi gecen tüm konuklar sergilenen tüm eserleri ilgi ile incelemişlerdir.

MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makina Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin sergi ziyaretinden sonra ziyaretler yapmak üzere alandan ayrılmıştır.