MHP Tokat İl Başkanlığını Ziyaret

2023 seçimlerinde MHP Tokat 

2023 seçimlerinde MHP Tokat  il  ve ilçelerinden Milletvekili aday adaylığı için yoğun talebin olduğu bildirildi.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ sahibi Cemalettin Bilgin Cumartesi günü MHP Tokat İl başkanlığını ziyarete ederek İl Başkanı Mustafa İpek’i ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Bilgin; “başkanım maşallah 2023 Milletvekili seçiminde MHP ye olan ilgi bir hayli fazla, çalışmalar nasıl gidiyor?” demesi üzerine. MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek; “Cemalettin abi Allah razı olsun ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim, şu ana kadar Tokat İl başkanlığı olarak 27 aday adayımızın  müracaatı gerçekleşmiştir, inşallah bu sayı bir iki gün içinde daha yükseleceğini düşünüyoruz, partimize yoğun ilgiden dolayı saygıdeğer halkımıza teşekkür ediyoruz, 2023 seçimlerinde “Adayımız belli Kararımız nettir, inşallah Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak seçerken, Tokat ve ülke genelinde Milletvekili sayımızın yükselişine şahit olacağız” dedi.

Bilgin; “başkanım başarılar dilerim, bugün Niksar’dan gelerek aday adaylığını açıklayacak olan Alper Dirim kardeşimizin basın açıklamasını izleyeceğiz, inşallah Tokat olarak Milliyetçi Hareket Partisinin yükselişine hep birlikte şahit olacağız, Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

Bilgin daha sonra Milletvekili aday adaylığını açıklamak üzere Niksar’dan yoğun kalabalık ile il başkanlığına giden Alper Dirim’in basın açıklamasını izledi, daha sonra Niksar’a hareket ettiler.