MHP TOKAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

MHP Tokat Belediye Başkan

MHP Tokat Belediye Başkan adayı Adnan Özmen Tokat’ta seçim çalışmalarına devam ediyor, 24 saatlik zaman dilimini esas alarak çalışmalarına devam eden Özmen Belediye hizmet binasını da ziyaret ederek belediye çalışanları ile selamlaştı hal hatır sordu, duygu ve düşüncelerini paylaştı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen, Tokat Belediyesi hizmet binası çalışanlarını ziyaret etti. Yapılan ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen’e İl Başkanı Ömer Çetin ve bir grup partili eşlik etti. Başkan Adayı Adnan Özmen, Belediye hizmet binasında birimleri tek tek ziyaret edip çalışanlarla sohbet etti.

MHP Belediye başkan adayı Özmen burada çalışanlara hitaben, “Biz bir yola çıktık hakkımızdan hayırlısı ne ise o olur, Belediyecilik konusunda kendimize güvenimiz tam. Belediye benim gözümde bir aile. Ailem neyse belediyede odur. Pazar ilçemizde Belediye Başkanı olduğumuz zaman bu duygularla çalıştık, Sağolsun personelimizle hiçbir sıkıntı yaşamadım’’, dedi, daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci’yi makamında ziyaret ederek sohbet etti. Kelemci yapmış olduğu ziyaretten  dolayı Başkan adayına teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kelemci konuşmasında “biz daha çok belediyenin sosyal anlamında hizmet ediyoruz. Görev dağılımında Sosyal Sorumluluk, Aşevi, Cenaze hizmetleri ve Zabıta Müdürlüğü bize bağlı. Vatandaşla daha çok irtibat ve diyalog anlamında görevimiz var, hizmette sosyal branşlar bizlere bağlı, elimizden geldiğince vatandaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz, Temizlikçi görevlisi temizlik yaparak, Zabıta görevlisi görevini yaparak ve Belediye Başkanı belediye de görevini yaptığı zaman güzel sonuçlar alıyoruz’’ dedi.

MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen de yaptığı konuşmada “Kim ne derse desin belediyecilik çok zor bir iş, ne olursa olsun işini seveceksin, işini  sevmek önemli, bir hizmetten dolayı vatandaştan “Allah razı olsun” sözünü duyarsak ne mutlu bize. Belediyecilikte önemli olan vatandaşa hizmeti kusursuz götürmek, onların kalbini kazanabilmek, İnşallah 31 Mart’tan sonra bu göreve ne kadar layık olduğumuzu ispat edeceğiz, biz bunu daha önce yaptık, benim için şehir bir aile, Belediye başkanı da o ailenin reisidir” dedi.

MHP Tokat Belediye Bakan adayı Özmen bir süre daha sohbet yaptıktan sonra seçim çalışmaları için gece geç saatlere kadar devam etti.