MHP Tokat Belediye Başkan Adayı M. Kemal Yazıcıoğlu: Tokat’a Değişim ve Cazibe Getiriyoruz!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Belediye Başkan Adayı M. Kemal Yazıcıoğlu, seçim sürecinde gerçekleştirdiği bir basın açıklamasında, Tokat’ı cazibe merkezi haline getirme vizyonunu açıkladı.

Yazıcıoğlu, gurbette yaşayan Tokatlı hemşehrilerini Tokat’a geri dönmeye teşvik etmek amacıyla önemli bir destek programını duyurdu. Program kapsamında, Tokat’a dönen gurbetçilere rekabet koşullarında başarı sağlamaları için 100.000 TL geri ödemesiz destek verileceğini açıkladı. Bu destekle birlikte Tokat’ın nüfusunu artırmayı, şehri daha da büyütmeyi ve geliştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Aday Yazıcıoğlu, “Tokat için değişim başlıyor, Tokat’a geri dönüş başlıyor. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Tokat’ı cazibe merkezi haline getirerek şehrimizi daha yaşanabilir ve kalkınmış bir yer haline getireceğiz. Gurbetteki hemşehrilerimizi Tokat’a kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

MHP’nin belediye başkan adayı olarak seçilmesi halinde, Tokat’ın sadece yerel değil, ulusal düzeyde de daha güçlü bir konuma ulaşması için çaba harcayacaklarını vurgulayan Yazıcıoğlu, şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda daha etkin ve rekabetçi bir şehir olması için çalışacaklarını belirtti.