MHP NİKSAR TEŞKİLATI SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

MHP Tokat Milletvekili adayı

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına Niksar bölgesinde devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına MHP ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili Serhat Bilgin ve çalışma arkadaşları Niksar şehir merkezinde Niksar Danişmend Gazi Lisesi, Niksar Ortaokulu, Kaya-İsmet Özden Ortaokulu ve Ulvi-Saime Kaya ilkokulunu ziyaret ederek eğitim ordusu mensuplarına başarılar diledi.

MHP Tokat Milletvekili 2017-18 eğitim öğretim yılının sonu yaklaşması dolayısı ile eğitime hizmet eden öğretmenlerle sohbetler yaptı, kısa değerlendirmelerde bulundu.  MHP Tokat Milletvekili Serhat Bilgin:  “saygıdeğer öğretmenlerim bizler bu şehrin çocuğuyuz, burada doğduk, burada ilk-orta-lise tahsilimizi tamamladıktan sonra Üniversite okumak için Kayseri Erciyes Üniversitesi makine Mühendisliğine giderek, eğitimimi tamamladım sonra Tokat GOP Üniversitesinde Yüksek Lisansımı tamamladıktan sonra Doktoramı yapmak üzere tekrardan Kayseri Erciyes Üniversitesinde Doktorama devam ediyorum. Çeşitli alanlarda çalışmalarımız devam ederken, yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde aday olarak huzurlarınıza geldik. Sizler uygun bulursanız oylarınıza talibiz. Allah nasip kısmet ederse bu yolda hizmet yapmaya devam edeceğiz. bizlere zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diyerek kısa değerlendirmelerde bulundu.

Serhat Bilgin ve çalışma arkadaşları ziyaretlerini sürdürmesinden dolayı eğitim ordusu mensupları Bilgin’e başarılar diledi. “Genç yaşta böyle bir sorumluluğu üstlendiğiniz için sizi kutlarız başarılar dileriz” dediler.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına MHP ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe tarım Müdürlüğü ve Askerlik Şubesini de ziyaret ederek, kısa olarak kendisini tanıtma imkanı buldular gerçekleşen ziyaretlerden dolayı kurumda çalışanlar Bilgin’e başarılar dilediler.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına MHP ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretlerine köy gezileri olarak devam ettiler; Budaklı köyü- Er yaba- Bayraklı köyü- Oluklu köyü- Gökçeli  kasabası Yakınca  mahallesi, Şahinli ve Yağan köylerini ziyaret yaptı. halkla buluştu, köylerde ramazan dolayısı ile işlerin yoğunluğundan dolayı belli bir saatte toplu insanların olmaması sonucu Bilgin tarlalarda, bağ ve bahçelerde çalışan insanları çalışa alanlarında ziyaret ederek sohbet yaptı, hal hatır sordu, dertleşti, notlar aldı, çözümler üretmek için anında gerekli yerlerle görüşerek insanların sıkıntılarının giderilmesine katkı sağlamaya çalıştı.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmaları ziyaretinde Budaklı Köyünün içme Suyu ve hayvanların içme suyu probleminin olduğu ve Su sıkıntısının giderilmesi teklifi yapıldı.

Budaklı köyünün uzun zamandır Su problemi bulunuyor AK Parti ilçe başkanı ile gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin sıkıntının çözümü için ilçe başkanı ile görüşmeler yapmış, kısa zamanda çözüm bulunacağı tahmin ediliyor.

Köy gezilerinin anlamlı ve güzel olduğu görüldü, ziyaretlerde Gökçeli kasabası Yakınca mahallesinde halkın Camilerinin yanması sonucu Camilerinin olmamasına ve yetkililerin ilgi göstermemesine yakındılar, inşallah Yakınca köyünün yanan Camisi kısa zamanda yapılır ve halkın tepkisi sona erer.

Köy ziyaretlerinde Şahinli köyü’ nün hayvanlarının otladığı mera ve hayvanların su içtiği bölgede bazı firmalar Kelkit Irmağından malzeme almaları sonucu hayvanların içme Suyu bölgelerinde tahribat olacağı bilgisi üzerine köy halkı büyük tepki verdiği görüldü, aynı zamanda Şahinli Köyü içinde Özel İdare müdürlüğünün vermiş olduğu Beton parkeleri halkın kendileri döşeme işlemi yaptıkları, ancak halkın kullandığı 100 metrelik alan için Beton Parke isteklerinin halen yerine getirilmediğinden dolayı köy muhtarının talepleri oldu. Konuya ilgi gösteren Bilgin DSİ yetkilileri ile görüşerek konuya çözüm bulması istendi DSİ yetkilileri konuya duyarlılık gösterip çözüm bulunacağı ifade edilmiştir, ayrıca Şahinli köyünde 100 metrelik yolun Parke döşeme malzemesi için, Bilgin çeşitli yerlerle görüşerek bu hafta içinde parke ihtiyacının karşılanacağı ifade etti.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına MHP ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iftardan sonra Herkümbet, Günlüce köylerini ziyaret ederek çalışmalara devam ettiler.