MHP NİKSAR TEŞKİLATI AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

MHP Niksar ilçe başkanı

MHP Niksar ilçe başkanı Dursun Yılmaz yönetim kurulu üyeleri ve MHP Tokat Milletvekili A. Adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin AK Parti ilçe başkanlığını ziyaret ettiler.

MHP ilçe başkanı ve yönetim kurulu 24 Haziran 2018 seçimleri için başlatılan seçimlerde Cumhur İttifakının güçlü olması için bir araya geldiler Milletvekili aday adayı Serhat Bilgin ile birlikte durum değerlendirmesi yaptılar.

AK Parti ilçe başkanı Kemal Yılmaz; “arkadaşlar hoş geldiniz, kıymetli aday adayı kardeşim Serhat kardeşimizi kutluyorum, bizler Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımızı omuz omuza yapacağız, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi. MHP İlçe başkanı Dursun Yılmaz da; “ başkanı Niksar’ımızdan pırıl pırıl bir aday adayı kardeşimiz aramıza katıldı, Serhat Bilgin ile inşallah başarılı çalışmalar yapacağız, genel başkanımız sayın Devlet Bahçelinin direktifleri doğrultusunda seçim çalışmalarımıza başlayacağız, adayımız Serhat kardeşimiz çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor, her açılışa, her toplantıya iştirak ederek partimizi temsil ediyor, bizlerde genel merkezimizin verdiği çalışma takvimi içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz, hep birlikte ilk önce Cumhur İttifakı için, sonra Milletvekili adaylarımızın seçilmesi için çalışma yapacağız” dedi.

MHP Tokat Milletvekili aday adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin’de; “bizler çalışmalara başladık sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçelinin düşünceleri doğrultusunda çalışma yapıyoruz, ilk önce Cumhur İttifakının başarılı olması sonra Milletvekili seçimleri için başarı sağlamaktır, inşallah hep birlikte saygıdeğer genel başkanlarımızın düşünceleri doğrultusunda Cumhur İttifakı seçimini çok başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacağız, sahada çalışıyoruz çok şükür halkımızın partimize olan güveni ve teveccühü mükemmel bir şekilde sandığa yansıyacaktır, hep birlikte el ele verip genel başkanlarımıza karşı mahcup olmamak için yoğun çalışmalar yapmamız gerekecek, hepimize başarılar dilerim” dedi.

MHP ilçe teşkilatı ve Milletvekili aday adayı Bilgin, seçimlerde yapılabilecek her türlü çalışmanın aksamadan yapılması için AK Parti teşkilatı ile omuz omuza vererek çalışmaların devam edeceği düşüncesi hakim oldu, her iki parti teşkilatları güç birliği yaptığında Tokat’ta 5 Milletvekilinin kazanılmaması için bir nedenin olmadığı ifade edildi.

MHP ve AK Parti teşkilatları  bundan sonraki süreçlerde sık sık bir araya gelerek halkın taleplerini dikkate alarak çalışma yapacakları, Milletvekili adaylarının belli olması ile birlikte çalışmaların hız kazanacağı dile getirildi.

AK Parti ve MHP nin en önemli seçim stratejisi içinde Cumhurbaşkanlığı seçimi, daha sonra Milletvekili seçimlerini öne çıktığı görülüyor.

MHP genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli seçimlerde Cumhur İttifakının en mükemmel şekilde sonuçlanması için teşkilatlara gerekli talimatları verdiği dikkat çekiyor.

MHP ilçe teşkilatı ve Milletvekili aday adayı Serhat Bilgin uzun bir sohbet yaptıktan sonra seçim çalışmaları için AK Parti teşkilatından ayrıldılar.