MHP NİKSAR İLÇE YÖNETİMİ BELDE VE KÖY ZİYARETLERİNE BAŞLADI

MHP Niksar ilçe teşkilatı

MHP Niksar ilçe teşkilatı ramazan günlerindeki ziyaretlerine devam ediyor.

İlçe başkanı Azmi Yıldırım ve çalışma arkadaşları yönetime geldikten sonra Esnaf ve Sanatkarlarını ziyaretlerine başlamış, ziyaretlerdeki yoğunluktan memnun olan ilçe başkanı Yıldırım; yönetimi oluşturduktan sonra halkımız ile  buluşmaya başladık, çok şükür her yaptığımız ziyaretten dolayı halkımızın taktirini kazandığımızı görüyoruz, artık şehir içindeki ziyaretlerimizi köy ve kasabalarımıza da yapmaya başladık” dedi.

MHP Niksar ilçe başkanlığının Belde ziyaretlerine MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP İl başkanı Mustafa İpek ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak ziyaretler devam ediyor.

MHP Niksar ilçe başkanlığı Gürçeşme beldesini, Yolkonak beldelerini ziyarete ederek belde teşkilatlarının açılışını gerçekleştirdiler. Gerçekleşen ziyaretlerde belde halkının ilgisi MHP ye olan ilgi ve alakayı ciddi bir şekilde yükselttiği görüldü.

MHP Niksar ilçe başkanı Azmi Yıldırım, Milletvekili Yücel Bulut, İl Başkanı Mustafa İpek ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Serenli beldesini ziyarete ettiler, burada kalabalık vatandaşlarla birlikte İftar yeğinde buluşan MHP heyeti halkın kendilerine olan sevgi gösterilerine teşekkür ederek cevap verdi. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Serenli halkına teşekkür etti; “sevgili Serenlili hemheşrilerimiz partimize göstermiş olduğunuz sıcak ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum, Allah sizlerden razı olsun, bu güzel iftar yemeğinde bizleri yalnız bırakmadığınız için belediye başkanım ve teşkilatıma adına tekrardan teşekkürlerimizi sunuyorum, sağ olun var olun” dedi.

MHP ilçe Milletvekili Bulut ve partililer daha sonra ziyaretlerine devam etmek üzere Serenli beldesinden ayrıldılar.