MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BAYRAMDA; “DEVAM” DEDİ.

MHP Tokat Milletvekili adayları

MHP Tokat Milletvekili adayları Ramazan günlerinden sonra Ramazan bayramı süresince de seçim çalışmalarına devam ettiler.

MHP Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına Niksar ve bölgesinde devam ederken, zaman zaman Tokat il merkezinde ve ilçelerinde de devam etti.

Bilgin şehir merkezindeki bayramlaşma programlarına katıldıktan sonra köy ve kasabaları da ziyaret ederek halkla buluşmasına devam etti.

Niksar’daki bayramlaşma programından sonra Tokat il merkezinde MHP il başkanlığındaki bayramlaşmaya daha sonra Tokat Ülkü Ocaklarındaki bayramlaşmaya katıldı.

MHP Tokat Milletvekili adayları MHP Tokat il başkanlığındaki bayramlaşmaya katıldılar yoğun bir kalabalıkla buluşan adaylar bayramlaşmaya katılan insanlarla tek tek tokalaşıp hal hatır sordular daha sonra MHP İl başkanı Onur Çalışkan bayramlaşma programına katılan misafirlerin bayramını kutlayan güzel bir konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Tokat MHP İl başkanı Onur Çalışkan’ın konuşmasından sonra MHP Tokat Milletvekili  Filiz Yılmazer, Serhat Bilgin, Mustafa Ersagun Dalan kısa selamlama konuşması yaptıktan sonra, Milletvekili adayı Avukat Yücel Bulut hem bayramlaşma konuşması hem de 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Tokat Milletvekili adayları konuşmalarına başlarken ve devam ederken Cumhurbaşkanlığı seçim sistemini anlatıyorlar, daha sonra; “Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır, Cumhur İttifakı bi seçim dönemi için yapılan bir İttifak değildir, sayın Recep Tayyip Erdoğan bizlerin Cumhurbaşkanı adayıdır, sizlerden sayın Cumhurbaşkanımıza oy vermenizi ve sonrada üç Hilal olan Milliyetçi hareket Partimize oy vermenizi bekliyoruz” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her konuşmalarında savunuyor, yapılan hizmetleri ortaya koyuyorlar.

MHP Tokat milletvekili adayı Serhat Bilgin Tokat’ta gerçekleşen bayram programları sonrasında Reşadiye ilçesinde Ülkü Ocakları başkanlığının bayramlaşmasına katıldı, buradaki bayramlaşmadan sonra MHP Erbaa ilçe başkanlığının bayramlaşma programına katıldı, Erbaa ilçe başkanlığını bayramlaşma programına MHP Tokat Milletvekili adayı Avukat Yücel Bulut’ta katılarak kısa bayramlaşma konuşmasından sonra önemli açıklamamalarda bulundu.

MHP Tokat Milletvekili adayları seçimlere kadar adım atmadıkları yerleşim yeri kalmayacak şekilde çalıştıkları  dikkat çekiyor.