MHP Tokat İl Genel Meclisi üyesi Atalay Karahan Şidibe köyü muhtarı Dursun Güneş ve Köklüce (Fatlı) köyü muhtarı Yücel Ünlü güncel konuları içeren sohbet toplantısı yaparak köylerin dertlerini dinledi.

Şidibe köyü muhtarı Dursun Güneş; “Köyümüz bin nüfuslu ama arazilerimizin sulanması için Suyumuz yok, artık köyümüzde insanlar kalmak istemiyor artık Sulama Suyu meselemiz çözülmeli” dedi, Atalay Karahan İl Genel meclisi toplantılarımızda köylerimizin bütün dertlerini dile getiriyorum, inşallah en kısa zamanda dertlerinize çözüm bulacağız” dedi.

Köklüce köyü muhtarı Yücel Ünlü de; “Atalay abi köyümüzün sulama suyu meselsini çözmek için gayret ediyoruz ama halen sıkıntılar devam ediyor, köyümüzde olan Orman işletmesine ait atıl binalar var, bu bölgen köyümüze kazandırmak istiyoruz, sağlık Ocağının yerini köyümüz muhtarlığına tahsiz edilmesini istiyoruz bu binalar atıl duruyor köy hizmetleri için kullanmak istiyoruz” dedi. MHP il genel meclisi üyesi Atalay Karahan; “muhtar kardeşlerim bizler sizlerin dertlerini çözmek için seçildik bütün dertlerinizi ilgili kurumlara ve yetkililere ileterek kısa zamanda çözümler bulacağız, köylerimizin kalkınması için daha önemli projeler yapılmasını istiyoruz, köylerimiz kalkınırsa Niksar kalkınır inşallah gereken hizmetleri yapacağız” dedi.

MHP İl genel meclisi üyesi Atalay Karahan köy muhtarları ile buluşmalarına devam edeceğini her köyün derdi benim derdim diyerek sıkıntılara çözüm bulmaya çalıştığını ifade etti.