MHP İL BAŞKANINI ZİYARET

MHP Tokat İl başkanı

MHP Tokat İl başkanı Onur Çalışkan’ın Tokat belediye başkanlığı aday adaylığı için ayrılmasından sonra MHP Tokat il başkanlığına Ömer Çetin atanmıştır.

         MHP Tokat İl başkanlığına atanan Ömer Çetin’in göreve başlaması dolayısı ile MHP 27. dönem Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin ve Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ziyarette bulundu.

         MHP 27. dönem Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin yeni seçilen il başkanı Ömer Çetin’e, “başkanım hayırlı olsun her zaman sizinle beraber olduğumuzu bilmenizi isterim, 24 Haziran seçimleri öncesinde sizlerle Ankara yolculuğunda başlayan siyasi hareketimiz inşallah ömür boyu sürecektir, her zaman sizinle beraberiz başkanım” dedi, İl Başkanı Ömer Çetin’de; “Serhat kardeşimle ilk tanışmamız Ankara yolculuğunda oldu Milletvekili aday adaylığı için Ankara giderken hayırlı olsun sıraya girersin inşallah demiştim, yanılmamışım teşekkürler kardeşim, inşallah bu davanın ebedi olması için birlikte çalışacağız teşekkür ederim” dedi.

         MHP İl Başkanı Ömer Çetin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin; başkanım başarılar dilerim Allah her daim sizleri  başarılı kılsın, oğlum bana; bana ben siyasete girmek istiyorum, MHP genel başkanı Devlet beye vefa borcumuz var, Devlet bey hiçbir karşılık beklemeden bu ülkenin ve milletin bekası için iktidar partisine ve devletimize destek verdi, bende buna karşılık bu partide hizmet yaparak vefa borcumu ödemek istiyorum” dediğinde bir baba olarak bu sözlerden gurur duydum, Serhat’ın siyasi yolculuğu sayın Devlet Bahçeli beyin devlet adamlığı duruşudur, çok şükür aday oldu bizlerde elimizden geldiğince hizmet yaptık, her zaman sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz başarılar dilerim” dedi. MHP il başkanı Ömer Çetin; “ Cemalettin bey Serhat kardeşimizi tanımaktan mutlu olduğumu pırıl pırıl bir kardeşimizin bu dava içinde hizmet yapmasından mutluyuz, Serhat kardeşimizle uzun yolculuklar yaparız inşallah, ziyaretinizden ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

         Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ve Serhat Bilgin yaklaşan yerel seçimler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular, MHP İl Başkanı Ömer Çetin yerel seçimlerde MHP nin belediye başkanı adaylarını tespit ederken önemli kıstaslardan geçeceklerini MHP genel başkanı Dr. Devlet bahçelinin imzasını taşıyan genelgenin çok açık ve net ifadelerle MHP adaylarının vatan ve millet sevdalısı Ülkücü hareketin yılmaz savunucuları olması gereken insanlardan olacağını ifade eden düşüncelerini ifade etti, Cemalettin Bilgin ve Serhat Bilgin daha sonra, MHP İl başkanı Ömer Çetin’e başarılar dileyerek parti il başkanlığından ayrıldılar.