MHP ADAYI BİLGİN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

MHP Tokat Milletvekili adayı

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin MHP İlçe başkan ve yönetim kurulu ile birlikte Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüşerek seçim çalışmaları hakkında düşüncelerini ifade ettiler. Kapankaya; “Serhat bey başarılar dilerim, genç yaşta böyle bir kararı vererek seçimlere katılmak önemli bir karardır, başarılar dilerim” dedi. Serhat Bilgin; “kaymakam bey teşekkür ederim, inşallah çok başarılı bir seçim sürecini yönetim kurulumuz ve halkımızla başaracağız, ülkemiz için bölgemiz için elimizden gelen her fedakarlığı yapmak için yola çıktık, bizlere zaman ayırdığınız için bizler teşekkür ederiz” dedi.

MHP ilçe başkanı Dursun Yılmaz; “sayın kaymakamım çok şükür ilçemizde gayet iyi bir seçim süreci başlattık sayın genel başkanımız Devlet bey milletvekili adaylarımızı diğer partilerden daha önce açıklayarak önemli bir hamle yapmıştır, seçim çalışmalarına erken başladık inşallah ilçemizde ve bölgemizde en sağlıklı ve huzurlu seçimi tamamlamış olacağız, ilçemizde sağlıklı ve huzurlu bir seçimin olması için elimizden gelen her fedakarlığı yapacağız, her zaman kurumlarımıza yardımcı olacağız, bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederim” dedi.

Niksar Kaymakamı Kapankaya; “başkanım güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim, siyasi partilerimizin seçim çalışmalarında kurumlara destek vererek olası bir aksaklığın olmaması için yardımcı olmanız bizleri mutlu eder, bugüne kadar yapılan her seçimde sizlerin duyarlı olduğunuzu biliyoruz, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri Hükümet konağındaki diğer kurumları da ziyaret ettikten sonra Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.

NİKSAR BELEDİYESİ ZİYARETİ

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin, ilçe başkan Dursun Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Niksar belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Özdilek Özcan’ı ve başkan yardımcısı Fatih Dönmezoğlu’nu ziyaret etti.

Belediye başkanı Özdilek Özcan’ı ziyarette başkan Özcan; “Serhat bey tebrik ederim başarılar dilerim, önemli bir karar vermişsin şehrim adına sevindim başarılar dilerim” dedi. Serhat Bilgin; “teşekkür ederim başkanım ani bir karar vererek bu kutlu yola çıktık bizlerin taleplerine MHP İlçe başkanımız ve yönetim kurulumuz, İl başkanımız ve yönetim kurulumuz desteklerini esirgemedi ve  genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin onayı ile yola çıktık ilginize teşekkür ederim” dedi.

MHP ilçe başkanı Dursun Yılmaz; “başkanım Serhat kardeşimizle yola çıktık pırıl pırıl 5 adayımız var, MHP olarak bu seçimlerde çok iddialıyız, Allah nasip ederse bu seçimde iyi sonuçlar alacağız, seçimlerin Niksar’da huzurlu geçmesi için üzerimize düşeni yaptık yapacağız, teşekkür ederiz” dedi.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin, ilçe başkan Dursun Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Niksar belediyesini ziyaret ederek her birimde çalışanlarla tokalaştılar hal hatır sordular ve çalışmalarına devam ettiler.

MHP Niksar’da ve Tokat genelinde önemli bir oy potansiyeline sahip olan bir parti olarak 24 Haziranda yapılacak olan seçimde halkın ciddi bir desteği ile milletvekilleri çıkartacağı tahmin ediliyor.