MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI ZİYARET ETTİ

MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI

MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI Dursun Bayram Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetesini ziyaret etti.

Memleket Partisi İl Başkanı Dursun Bayram Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetesini  ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı, güncel konuları değerlendirdi.

İl Başkanı Dursun Bayram; “son günlerde yine gündem oluşturan Ermeni tasarısını kabul etmemiz mümkün değildir. CHP nin Ermeni soykırımı diyerek yaptığı konuşmaları kınıyorum, Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisi CHP ye bu tür söylemler yakışmıyor, ebedi liderimiz Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bu tür konuşmaları asla kabul etmiyoruz, CHP artık asli kimliğinden çıkmış başka mecralarda geziniyor, bu nedenle sayın genel başkanımız ve bizler CHP nin ülke  menfaatlerini sıkıntıya sokmasından dolayı Memleket partini kurarak, bu ülkeye sevdalı insanlarla siyaset yapmaya başladık. Bizler memleket partisi olarak, Mavi vatanı da savunuyoruz, misakı Milli sınırlarımıza da savunuyoruz, Ermenilerle iç içe yaşayan Türk milleti olarak Türk milletinin yapmadığı bir suçlamayı asla memleket partisi olarak kabul etmiyoruz. Türk silahlı kuvvetlerimiz yurt dışında ülkemizin sınırlarını korurken gazi olmaları, şehit düşmeleri bizleri üzmektedir, ama vatan savunması için canlarını feda eden gazilerimizi ve şehitlerimizi minnet ve saygıyla her zaman anacağız” dedi.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin; “başkan bu duyarlılığınız için sizleri kutluyorum, başarılar diliyorum” dedi.

Memleket Partisi İl Başkanı Dursun Bayram; “Cemalettin bey sayın genel başkanımız Muharrem İnce asla kirli siyaset yapmıyor, memleketimiz ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda siyaset yapmaya devam ediyoruz. Muhalefetle olmak hükümetin yaptığı her çalışmaya “hayır” demek değildir, hükümetinde yaptığı doğru hizmetler vardır, doğru yapılan her hizmeti Memleket partisi olarak alkışlayacağız, biz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Hür ve bağımsız olması için her fedakarlığı yapmak için yola çıktık, seçimlerde mutlak başarı sağlayacağız, halkımızın partimize karşı teveccühünü görüyoruz” dedi.

Memleket Partisi il başkanı Bayram, 6 parti genel başkanın bir araya gelip yaptıkları açıklamalarda ülkemiz adına talihsizliktir, Atatürk’ün bıraktığı bu eşsiz güzellikteki ülkemizi korumak, yabancıların baskısına boyun eğmeyecek,  bizim partimizde baskılar asla  mümkün olmayacaktır. Bu vesile ile halkımızın Ramazan ayını ve yakında idrak edeceğimiz Ramazan bayramını kutluyoruz. Cenabı Allah’tan sağlıklı, mutlu, ekonomik rahatlığı kavuşmamızı temenni ediyorum” dedi.

Memleket Partisi İl başkanı  Dursun Bayram ile Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin bir süre daha yerel ve genel siyaset üzerine sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı.

MEMLEKET PARTİSİ İl başkanı Dursun Bayram daha sonra Pazartesi Pazarını dolaşarak vatandaşlarla sohbet yaptı. dertlerini dinledi.