Mazbatasını Alan Görev Başına

AK Parti Başçiftlik İlçesi

AK Parti Başçiftlik İlçesi Belediye Başkanı Şaban Bolat Mazbatasını alarak görevine başladı.

31 Mart seçimlerinin en zorlu geçen seçimleri arasında Başçiftlik ilçeside bulunuyordur.

Her şehrin her kasabanın kendisine özel  seçimler yaşandı.

Başçiftlik ilçesi de zorlu bir mücadeleden sonra Mazbatayı alan AK Parti Belediye Başkanı Şaban Bolat oldu.

Belediye Başkanı Şaban Bolat ve Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte Bolat’ın ailesi  Niksar Adliyesine gelerek Belediye Başkanlığı Mazbatasını aldı.

Çiçeği burnunda Belediye Başkanı Bolat; “Mazbatamızı aldık. Allah memleketimiz icin güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin” diyerek başladı görevine.

Bolat yayınladığı ilk mesajında;

Kıymetli hemşehrilerim;
Seçim süreci geride kaldı ve artık omuz omuza, yürek yüreğe vererek çalışma vaktidir. Vakit birlik günüdür, vakit dirlik günüdür. Vakit, seçim sürecindeki kırgınlıkları, kızgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşma vaktidir. Memleket hepimizin memleketi ve hepimiz akrabayız, komşuyuz, arkadaşız, hemşehriyiz. Bizim yaramızı saracak birbirimizden başka kimsemiz yok. Artık dünü konuşmak, düne saplanmak yerine yarın neler yapabiliriz bunu konuşmalıyız. Allah şahittir ki taraflı tarafsız herkes benim kardeşimdir. Bunu kimsenin bozmasına da asla izin vermeyeceğim. Ben taraflı tarafsız herkesin başkanı olacağımı söyledim ve öyle olacak. En büyük projem memleketimizde refah, adalet, huzur, barış ve kardeşliktir. Seçimde bana oy vermemiş olmak asla birbirimize uzak olmak değil. Bu saatten sonra birbirimize daha sıkı sarılacağız. Karacaöreni Başciftlik’ten, aşağı mahalleliyi yukarı mahalleliden, bize oy vereni diğerinden ayırmayacağız. Hepinizi Allah için çok seviyor; sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum.
Şaban Bolat
Başçiftlik Belediye Başkanı