Niksar Saat Kulesi Mevkiinde, Mali Müşavir olarak faaliyetlerini sürdüren SMMM Davut Yılmazer yeni adresi,  Bengiler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:41 Hizmet vermeye başladı.

Yılların verdiği deneyim ve profesyonel bir ekiple mali müşavirlik ve serbest muhasebecilik hizmeti verdiklerini belirten Davut Yılmazer’’ Bengiler Mahallesi Saat Kulesi Mevkiinde Mükelleflerimize 12 Yıl hizmet verdik. Yeni adresimizde de mesleki özen ve titizlikle, vergisel sorumluluğumuzun bilinciyle, samimi, dürüst ve etik ilkelere bağlı olarak serbest muhasebeci Mali Müşavirlik Hizmetimize devam ediyoruz. Yeni adresimize taşınmamızda bizlere yardımcı olan dostlarımıza, çiçek gönderen, hediyeler takdim eden, bizzat şehir dışından ve şehir içinden ziyaret eden, Hayırlı olsun dileklerini ileten kıymetli müşterilerime, meslektaşlarıma, arkadaş dost ve akrabalarıma teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri  olarak biz de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Davut Yılmazer ve ekibine başarılar diliyor, Yeni Hizmet binalarının hayırlı olmasını temenni ediyoruz.