MAHMUT BÜLENT AYBAK GÜVEN TAZELEDİ

Niksar Ticaret ve Sanayi

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına Mahmut Bülent AYBAK güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. 14 Nisan 2018  Cumartesi günü Oda Meclisinin oluşmasının ardından meclis başkanlığı ve oda yönetimi ve Disiplin Kurulu için seçim yapıldı.

Niksar TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı için de iki liste yarıştı. Mahmut Bülent Aybak ile Salih Ahmed Şöhretoğlu’ nun hazırladıkları listelerle yarıştığı seçimi, 10 oyla Aybak’ ın başkanlığındaki liste kazandı. Şöhretoğlu’ nun listesi ise 6 oy aldı.

Aybak başkanlığındaki Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nda Halis Yılmaz, Mustafa Macit Uçar, Bilal Zorlu ve Hüseyin GÜNDOĞDU yer aldı.

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına Engin Göze, Başkan Yardımcılığına Alattin Şen, Meclis Katip Üyeliğine Mutlu Akkaya seçildi.

Yapılan seçimler sonunda Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Cumhur İşeri, Ali Öztürk, Adnan Açlan, Murat Kaya, Safa Şahin ve Burhan Özbay seçildi.

Başkan Mahmut Bülent Aybak odada seçim sürecinin tamamlanmasına ilişkin yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti: “İnşallah memleketimiz için hayırlı hizmetler üretiriz. Şehrimizin gelişmesi için katkı sağlamaya çalışacağız. Kendi mesleğinde seçilen başarılı çok değerli arkadaşlarımız var, Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında Niksar’ın sorunlarını tartışır olacağız. Çıkan sonucun Niksar’ ımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.