Yörenin Sesi Canik Gazetesi ve Yeşil Niksar Gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin her Pazartesi ve cumartesi günü siz değerli dostlarımızla sosyal medya mecrası olan Facebook üzerinden canlı yayın yaparak gündemi değerlendirip, görüşlerini paylaşıyor. Cemalettin Bilgin bu hafta canlı yayınımıza ilk konuğu aldı. İlk konuğumuz Memleket Partisi Tokat  İl Başkanı Dursun Bayram.

Dursun Bayram ‘‘ gazete olarak Niksar’ın sesisiniz. Bu yaptığınız çalışmalar renk katıyor. İlk olarak sözlerime şu şekilde başlamak istiyorum dün akşam Sayın Memleket Partisi Genel Başkanımız 8.30’la 12.00 arası Ceviz Kabuğu programına konuk oldu. Yoğun bir ilgi vardı. Bende programa katılıp açılışı yaparken şöyle dedim bir gülüşü vardı neredeyse iktidarı devirecekti.   Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Niksar için bir ilki başararak Niksar’da konaklayan İlk genel başkan oldu.’’

Başkanı Dursun Bayram “50 kuruşun basım maliyeti 89 kuruş, ülkeyi bu hale getirdiler bunun sorumlusunun Yalnızca Cumhur Başkanın değil çevresinin ve ana muhalefet partisinin olduğunu” söyledi. Başkan Dursun “hangi akıl konsoloslara yurt dışından para gelmesin gelirse ödemem bunu hangi mantıkla diyebiliyorsunuz,  bu ülke Recep Tayyip Erdoğan’ın tapulu malı değil gelecek seçimde başka bir parti 50+1 alır yerine onlar gelir, 50+1’i de bizim(Memleket Partisi) alacağımızı söylüyoruz”.

Başkan Dursun sözlerine şöyle devam şöyle devam etti “ Yalnız biz iktidar olacağız diyoruz ama yalanla yanlışla ülkemizi başkalarının gözünde küçültmeyeceğiz”. Memleket Partisi İlçe Başkanı Dursun Bayram Merkez Bankası’nın yanlış politikaları hakkında, Merkez Bankası Başkanı ve yönetim kuruluna 1211 sayılı Merkez Bankası kanunun 4. Maddesi gereğiyle ülkeyi zor durumda bıraktığı için Memleket Partisi Yönetimi ve avukatları olarak suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Yayının tekrarı için:https://www.facebook.com/100013770576331/videos/607854890337262/