KÖKLÜCE JANDARMA TABUR KOMUTANINA VEDA

Görevine Ankara’da devam edecek

Görevine Ankara’da devam edecek olan Niksar Köklüce Tabur Komutanı J. Komando Yarbay Haydar İrban için program düzenlendi.

            Ankara Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine tayini çıkan Niksar Köklüce Tabur Komutanı J. Komando Yarbay Haydar İrban için kahvaltı programı düzenlendi. Programa Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil Keskin, Emniyet Müdürü Taşkın Tekcan, Niksar Vakfı Başkanı ve Gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin Niksar Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Abdullah Lüleci katıldı.

            Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, programda yaptığı konuşmada, “Haydar Yarbayım da her ne kadar Niksar’da olmasa da hudut boylarında gerçekten başarılı faydalı hizmetler yapmıştır. Niksar’da bir iz bıraktı, renkli kişiliği ile halka yakınlığı ve cana yakınlığı ile bir iz bıraktı. Kendisine teşekkür ediyoruz verdiği hizmetler ve Niksar’da sağladığı katkılar için. Yeni gittiği yerde Ankara’da da kendisine başarılar diliyoruz. Yolu bahtı açık olsun” dedi.

            Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan yaptığı açıklamada, “İki yıldır ilçemizde görev yapan, yurt içi ve yurt dışında ülkemiz bekası için sayısız operasyona katılan komutanımıza minnettarız. Yolu ve bahtı açık olsun.” dedi.

            Programın sonunda Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya ve Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Yarbay İrban’a Niksar’da görev yaptığı süre zarfındaki titiz ve özverili çalışmaları nedeni ile teşekkür ederek, yeni görev yeri olan Ankara’da kendisine başarılar dilediler ve günün anısına hediye takdiminde bulundular.