KIRMIZIYI GÖRÜNCE SALDIRMIŞ!!!

Her insan evinin önünü

Her insan evinin önünü temizlerse, yaşadığı şehir tertemiz olur.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri ve Bilgin Ofset Matbaacılık işyeri yanında bulunan Merdivenler düzenlenmiş halkın beğenisini kazanmış idi.

Yapılan küçük bir çalışma bölgeden geçen büyükten küçük her kesin taktirini ve beğenisini kazanmışken kim bilinmez ama 15 gündür her insanın beğeni ile yüzlerce insanın resim çekinip hatıra olarak sakladığı Çiçeklerden KIRMIZI renkli olanlar çalınmış, saksısından alınmış!

Kırmızı renge karşı zafiyet olan kişi olmalı ki merdivenlerin ilk başındaki Kırmızı renkli Çiçeği ve arka kısmındaki Sarı Çiçekle aynı saksıda olan Kırmızı çiçekleri alıp götürmüş.

Gazete sahibi Cemalettin Bilgin’e sorduk; “nedir bu durum” diye, Bilgin; “Çiçek dalında Güzeldir, yüzlerce binlerce insa nın beğeni ile hatıra fotoğrafı çektirdiği bir alanda Çiçek almak hiçte doğru değil, ihtiyacı olan insan gelsin bizden istesin, Çiçekçilerden alalım kendilerine verelim, bizler Çiçekçi dükkanı değiliz saygıdeğer halkımızın beğenisine sunulan güzel bir alan yapıldı bizlerde her gün bu yapılan güzel alanı izliyoruz, bir gün öncede Sigara içip izmaritini saksıya atan birisi olmuş idi, bunlar yanlış hareketler, bizler Belediye Başkanı Semih kardeşimizin desteği ile yapılan bu güzelliğe sahip çıkacağız, bu örnek çalışmanın uygun olan her tarafta yapılmasını isteriz” dedi.

Kırmızı renklere ilgisi olan kişinin aldığı görülüyor, bölgenin Kameralarla dolu olduğu bilinmelidir, kim aldı ise Kamera kayıtları incelenecektir.