Niksar Kaymakamı İlhami Doğan mazeret iznini tamamlayarak Niksar’a döndü.

Kaymakam İlhami doğan evladının Üniversite kazanması nedeniyle, evladının Üniversite kayıtları için 1 haftalık izne ayrılmış, ailesinin işlerini çözdükten sonra görevine başladı.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Niksar’a gelerek çalışmalarına devam ediyor, özellikle Talazan Köprüsü ve Aydınlık mahallesi arasındaki 13 kilometrelik yolun hızla tamamlanması için yol çalışma alanında incelemelerde bulundu.

Geçen hafta AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt’da yapılan yol çalışmalarını yerinde görerek çalışmada emekleri geçenlere teşekkür etmiş, çalışmanın kısa zamanda tamamlanması için gerekli ödeneklerin gönderileceğini ifade etmiş idi.

Talazan Köprüsü yanından başlayıp, Aydınlık Evler mahallesi bölgesine kadar yapılacak olan yolun tamamlanması ile birlikte, yol 3 şeritli hale gelecek, yanlarda yürüyüş yolu ve hatta Bisiklet yolu ile birlikte, yolun her iki tarafına da çeşitli özelliği olan ve yolun farklı bir güzellik kazanması için ağaçların dikileceği dile getirildi.

Yol, İl Özel İdaresi desteği ve Köylere Hizmet Götürme Birliği, aynı zamanda belediyelerin iş makinesi destekleri ile yapımı devam etmektedir, içişleri Bakanlığından da destek alınması bekleniyor.