KAYMAKAM DOĞAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan,

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Niksar Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler, Niksar Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mahmut Güneri, gazeteci Cemalettin Bilgin Niksar Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde görmek üzere yaptığı ziyarette,  Özel Eğitim Uygulama Okulunun da öğrencileri olan bayanlarla kısa süre sohbet yaparak “KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR” dedi bir süre bayanlarla sohbet yaptı.

Kaymakam İlhami Doğan’ın kadınlar günü kutlamasından dolayı teşekkür eden öğrenci velileri; “kaymakam bey Allah devletimizden razı olsun okulumuzdan memnunuz çocuklarımızla yakından ilgileniyorlar, bizler kadınlar olarak aileler içinde sıkıntılar yaşarken devletimiz çocuklarımıza sahip çıkarak bizlerin sıkıntısını gidermiş oldu.

Bir öğrenci velisi; kaymakam bey benim çocuğum sakat doğunca eşim bana; “neden sakat çocuk doğurdun” diyerek sürekli baskı yapmaya başladı, baskılara dayanamadım ve ayrıldım, Allah’a şükürler olsun devletimiz bizlere bakıyor, çocuğum eğitimine devam ediyor, Allah devletimizden ve sizlerden razı olsun” diyerek duygularını dile getirdi.

Doğan; “arkadaşlar her zaman sizlerin yanındayız, bir sıkıntınız olduğunda mutlaka haberimiz olsun, inşallah bu okulumuza yapılacak yeni alanlar ile çocukların eğitimi daha mükemmel olacaktır, hepinizin kadınlar gününü tekrardan kutluyorum” dedi.

Kaymakam Doğan Niksar Özel Eğitim Uygulama Okulunda yapılan yeni ek bina hakkında bilgiler aldı, daha sonra okulda eğitim veren personel ile bir süre sohbet yatı, Kadınlar günlerini kutladı, daha sonra  okuldan ayrıldılar.