KAYMAKAM ÇEÇEN GAZİLERİ ZİYARET ETTİ

Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen,

Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Niksar Şehit ve Gaziler Derneğini ziyaret ettiler.

Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen Hükümet konağı önündeki Gaziler haftası kutlamasını gerçekleştirdikten sonra, Gaziler derneğini ziyarete ederek Gaziler gününü kutladılar.

Ziyarette gaziler denek başkanı Şuayip Uysal ve gaziler misafirleri karşıladı.

Kaymakam Ekrem Çeçen ziyaretten dolayı Gaziler Dernek başkanına günün anısına Niksar desenli  Çini tabak hediye etti, Gaziler dernek başkanı gaziler adına arlığı hediyeden dolayı Kaymakam Çeçen’e teşekkür etti.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’da Gaziler derneği ziyaretinde Gaziler adına dernek başkanı Uysal’a Niksar sandığı hediye etti, Uysal Belediye başkanına teşekkür etti.

Niksar Gaziler dernek ziyaretine Niksar Kaymamı Ekrem Çeçen, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İlçe jandarma Komutanı J. Üsteğmen Gökhan İnce, Niksar ilçe Emniyet müdür v. Komiser  Rasim Gülcek  Niksar Müftüsü İlhami Şahin’de ziyareti gerçekleştirdiler.

Niksar Kaymakam ve beraberindeki heyet Gaziler ve aileleri ile bir süre sohbet yaptılar, Kaymakam Çeçen; “Niksar’da görev yapmaktan son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim, her zaman Şehit ve Gazi ailelerimiz başımızın üstünde yerleri vardır, her zaman arayabilir bir sıkıntınız olduğunda gereken yardımlarımızı yapmaya hazırız, sizleri burada ziyaret etmek ve sizleri tanımak benim için kıymetli olduğunu ifade etmek isterim” dedi.

Gaziler dernek başkanı Şuayip Uysal ve gaziler Kaymakam Ekrem Çeçen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler, daha sonra Niksar Din görevlisi Samet Ulaca Kur’anı kerim okudu, Niksar Müftüsü İlhami Şahin dua yaptı, daha sonra Kaymakam ve beraberindekiler Gaziler derneğinden ayrıldılar.