KAYMAK VE TEREYAĞDA ÜSTÜN KALİTE

NİKSAR TATSAM firması kendi

NİKSAR TATSAM firması kendi üretim tesislerinde tam kaliteli gerçek damak zevkinde Kaymak ve Tereyağ üretimine başladı.

NİKSAR TATSAM firması ilk önce Kaşar Peyniri, Köy Peyniri ile başladığı imalatını her geçen gün geliştirerek ürettiği her üründe kaliteyi öne alarak  gıda sektöründe ileri hamleler hedefliyor.

NİKSAR TATSAM firması yıllardır Niksar cevizi konusunda çalışmalar yapan CEVİZSAN firmasının yeni çalışma bölümü olarak piyasada yerini aldı.

CEVİZSAN Niksar ve bölgesinde en kaliteli Ceviz üretmek ve ürettiği ürünleri halka ilk elden ulaştırmak için çalışma yapan bir işletme olarak dikkat çekmektedir.

NİKSAR TATSAM firması Tokat caddesinde açtığı Fabrikadan Halka satış mağazasında TEREYAĞ-KAYMAK- HER ÇEŞİT PEYNİR, YOĞURT üretimini halka sunarken satış mağazasında Niksar ve Tokat markalı kaliteli ve doğal ürün satışlarına başlamıştır.

NİKSAR TATSAM firması yeni satış mağazasında üstün damak zevkine uygun KAYMAK-TEREYAĞ ürünleri yanında Bal, Cevizli Bahar, Niksar Cevizi, Üzüm Yaprağı, Cevizli Köme, Çökelek, Hurma, Sucuk, Aşlık, buldur, Nohut, Niksar Ayvaz Suyu, Dimes içecek ürünleri ile satışlara başlamıştır.

Tokat yolu Şehir stadı üzeri eski DSİ karşısında açılan işyerinde her gün taze ve kaliteli ürün satışları başlamıştır.

NİKSAR TATSAM Süt ve Yağ üretim firması, CEVİZSAN firmasının yeni çalışma alanı içinde ortaya çıkan güçlü bir kuruluş olarak dikkat çekiyor.

İmalattan Halka satış mağazası sabah saatlerinden akşam geç saatlere kadar satış yapıldığını firma yetkilisi Ömer Yılmaz şunları ifade etektedir; “Süt ürünlerini işleme fabrikamızda ilk önce Kaşar Peyniri, Köy Peyniri ile başladık, çok şükür ürün yelpazemiz her çeşit peynir ile devam ederken üretim tesisimizde artık çok kaliteli Kaymak, Tereyağ üretimine de başladık, Fabrikadan halka satış mağazamız ziyaret edildiğinde gıda konusunda kaliteli ürünlerin satıldığını halkımız ifade etmektedir, kaliteden asla taviz vermiyoruz” dedi.

NİKSAR TATSAM firması Tokat caddesi eski DSİ karşısı Niksar adresinde satışlara başlamıştır.