Karataş’ın Gazete Ziyareti

AK Parti Niksar İlçe

AK Parti Niksar İlçe Başkanı Akif Karataş Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerine nezaket ziyaret yaptı.

AK Parti İlçe Başkanı Akif Karataş ve beraberinde AK Parti Niksar İl Genel Meclisi üyesi Tahsin Çavuş ile gazeteyi ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptılar.

Bilgin; Akif başkan tekrardan hayırlı olsun başarılar dilerim, zor ve heyecanlı bir seçim süreci yaşandı, Niksar olarak seçim kazanıldı bu önemli tabiî ki, inşallah halkımızın beklentilerine gerekli karşılık verilmelidir sizler zoru başardınız Allah yardımcınız olsun” dedi.

AK Parti ilçe başkanı Akif Karataş; “Cemalettin abi halkımızın kararına her zaman saygılıyız, evet Niksar’ı kazandık mutluyuz ama diğer şehirleri kaybedince üzüldük, artık geriye bakmıyoruz, halkımızın istek ve talepleri var onları gerçekleştirmek zorundayız, hep birlikte el ele seçimde nasıl başarı sağladık, çalışmalarımızda da başarıyı hep birlikte başaracağız, desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum, başarılarınız daim olsun” dedi.

Karataş, Çavuş ve Bilgin bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldılar.