İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETLER YAPIYOR

İyi Parti Niksar Belediye

İyi Parti Niksar Belediye başkan adayı Emrah Köknar, İlçe başkanı Abdullah Lüleci ve yönetim kurulu üyeleri seçim çalışmalarına başladılar.

İyi Parti Niksar belediye başkan adayı Emrah Köknar seçim çalışmalarına start verdikten sonra esnaf ziyaretleri içinde Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptılar.

Bilgin İyi Parti Niksar belediye başkan adayı Emrah Köknar ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dedi, başarılar diledi, Köknar; Niksar için yola çıktık, inşallah halkımızla birlikte başaracağız” dedi, Bilgin; bu seçim hiç kimse favori değil, kim halkın taktirini kazanırsa bu seçimi o kazanacaktır” dedi.

Köknar; duygularını seçim çalışmaları kapsayan büroşür de şu şekilde ifade ediyor;  “Büyük Niksar Ailesi’ni kurmaya talibiz. Siyasi görüş ayrılıklarımız asla düşmanlık sebebi değildir. Kardeş olduğumuz gerçeğini hiç bir zaman unutmayın. Seçimler bitecek biz yine Niksar’da birlikte yaşayacağız. Birbirimizin düğünlerine gideceğiz, cenazelerine omuz vereceğiz. Siyasetçiler gelir geçer. Asıl olan memleketimiz ve büyük Türk Milletidir” diyen ifadeleri ile seçmenle ortak konularda birlikte hareket edeceği mesajlarını veriyor.

İyi Parti ilçe başkanı Abdullah Lüleci; İyi parti adayımızı sizlerin taktirine sunuyoruz, genç pırıl pırıl kardeşimiz, Niksar için yola çıktık, Niksar halkının oylarına taliniz, her siyasi düşünceye sahip insanımızın oyunu istiyoruz” diyerek seçimlerde iddialı olduklarını ifade etti, İyi Parti belediye başkan aday ve yönetim kurulu üyeleri bir süre daha sohbet yaptıktan sonra ziyaretlerde bulunmak üzere gazeteden ayrıldılar.