İyi Parti Belediye Başkan Adayı Gazeteyi Ziyaret Etti

İYİ Parti Niksar Belediye

İYİ Parti Niksar Belediye Başkan adayı Şafak Gümen ve çalışma arkadaşları Yeşil Niksar agzetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile seçim çalışmaları hakkında düşüncelerini paylaştı.

Bilgin; “Şafak kardeşim başarılar dilerim, çalışmalar nasıl gidiyor, cadde ve sokaklar maşallah hareketli” dedi.

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Şafak Gümen; “Cemalettin abi çalışmalarımız gayet güzel gidiyor, halkımızla sürekli buluşuyoruz, sohbet yapıyoruz, halkımızla karşılıklı sohbet yapınca seçmen kime gönül rahatlığı ile oy vereceğine kanaat ediyor, bugüne kadar olumsuz bir söz duymadık, halkımızın ilgi ve alakasından memnunuz inşallah hedefimize ulaşacağız” dedi.

Bilgin; “bu seçimde 12 Belediye Başkan adayı yarışı var, tabiî ki bir kısmı neden adaylık koydu bilmiyoruz, yarışta 5 adayın olduğunu düşünüyorum, seçmene kim yakınlık gösterirse o avantajlı olacağını düşünüyorum, başarılar dilerim, zorlu bir sınavdasınız” dedi.

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Şafak Gümen; “abi her kapıyı ziyarete diyoruz, çalışıyoruz gayret ediyoruz, halkımızın samimiyetine güveniyoruz, inşallah bu işi başaracağız” dedi.

Bilgin, Şafak Gümen ve çalışma arkadaşları bir süre daha sohbet yaptıktan sonra ziyaretler için gazeteden ayrıldılar.