ISPARTA,ELAZIĞ,TOKAT,SAMSUN,ANKARA UYARILARIN UYARISI SİZE VERİLDİ

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı

3.04.2024

1             TEM Otoyolunun Çatalca Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasında muhtelif kesimlerde fiber optik kablo haberleşme altyapısı tesis çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             İzmir-Aydın Otoyolunun 43-46.km.leri (Belevi Kavşağı Mevkii) arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Aydın-İzmir istikametinde sol ve orta şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

3             Ankara-Niğde Otoyolunun Emirler Kavşağı bağlantı yolu 1-2.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Ankara ve Niğde istikametlerinde sağ şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             Akseki-Alacabel yolunun 22-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

5             Kastamonu-Tosya yolunun 27-29.km.leri arasında Keçidere Köprüsü ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Refahiye-İliç yolunun 22-52.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             Samsun-Ordu yolunun Ünye Çevre yolu 6-8.km.leri arasında Yunus Emre Tünelinin Samsun istikameti, bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup ulaşım diğer tüpten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             Elazığ-Diyarbakır İl Sınırı-Diyarbakır yolunun 51-53.km.leri arasında köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Çanakkale-Çan yolunun 17-21.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.