İL JANDARMA KOMUTANI ZİYARET ETTİ

Tokat İl Jandarma Komutanı

Tokat İl Jandarma Komutanı J. Albay Bahri Bostancı Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

Tokat İl Jandarma Komutanı J. Albay Bahri Bostancı Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Tokat İl Jandarma Komutanı J. Albay Bahri Bostancı, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gökhan İnce  Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaretinde gazete  sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet ettiler.

Bilgin; komutanım hoş geldiniz, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Albay Bostancı; “ Cemalettin Bey imkanlar ölçüsünde iadeyi ziyaret yapıyoruz, sizlere bugün ziyaret planlamıştım, kısmet bugüne aynı zamanda Niksar’da açılışı yapılan Yeminli Kadastro bürosu açılışına da katılmak nasip oldu, Niksar’ı seviyoruz, tarihi güzel bir şehir insanlar sıcakkanlı, inşallah İlçe Jandarma hizmet binamızı da yenilersek Niksar için önemli bir hizmeti yapmış olacağız, yakın zamanda Yazıcık Jandarma Karakol hizmet binasını da inşallah açacağız, halkımızın can ve mal güvenliği bizlerin  öncelikli görevleridir, devletimizin imkanları ölçüsünde kurumlarımızın hiçbir sıkıntısı yoktur, Jandarma Teşkilatı halkımızın emrindedir” dedi.

Bilgin ve Bostancı bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı.