İL GENEL MECLİSİ ADAYI ANLAMLI ZİYARET

AK Parti İl Genel

AK Parti İl Genel Meclisi aday adayı Harun Güner Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı, 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Güner; “abi daha öncede geldim görüşemedik, sizi yakından takip etmeye çalışıyorum maşallah çok yoğunsunuz, Niksar için ülkemiz için korkmadan yılmadan yazıyorsunuz, kaleminize sağlık başarılar dilerim” dedi. Bilgin de; “Harun kardeşim ben teşekkür ederim bazen işyeri dışında toplantılara katılıyoruz burada bulunamıyoruz, nazik ziyaretinden dolayı bizler teşekkür ederiz, çıktığın yolda başarılar dilerim inşallah iyi bir yere gelirsin ve seçim kazanırsınız, ayrıca Tokat Gürcü Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma derneğini kurdunuz bu çalışmalarda da başarılar dilerim, elimizden gelen ne var ise her zaman yardım yapmaya hazırız” dedi.

AK Parti İl genel Meclisi aday adayı Güner; “Cemalettin abi bizler Tokat Gürcü Köyleri yardımlaşma ve dayanışma Derneğini kurarak bölgemizdeki insanların bir araya gelip kaynaşmasını sağlayacağız, ciddi potansiyelimiz var, Niksar-Erbaa-Tokat-Turhal-Zile-Almus ve Amasya bölgelerinde yaşayan hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz, dertleşiyor güzel ve acılı günlerde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz, çalışmalarımız devam ediyor, sizlerden destek bekliyoruz” dedi. Cemalettin Bilgin; “Harun kardeşim tabi ki bizler üzerimize düşen görevi her zaman yaparız başarılar dilerim” dedi, Güner bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı.