HUZUR EVİ SAKİNLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

TOKAT VALİSİ DR. OZAN

TOKAT VALİSİ DR. OZAN BALCI, TOKAT AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ HUZUR EVİ SAKİNLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Huzurevi Sakinleriyle İftar Yemeğinde bir araya geldi, Vali  Dr. Ozan Balcı, Huzurevi sakinlerimizle birlikte iftar yaptı.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, İftar saati öncesinde İl Müdürü Mahmut Özdemir ile birlikte yaşlıların masalarını tek tek ziyaret eden Vali  Dr. Ozan Balcı, yaşlıların Ramazan aylarını kutlayarak hayırlı, sağlıklı ömürler diledi.

Vali Balcı, Huzurevi sakinleri ile sohbet edip onlarla iftar açmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı;  ‘’Onların duasını almak, onlara hizmet etmek bizim için çok önemli. Onlar bizim en kıymetli hazinemiz, tarih çınarlarımız ve baş tacımızdır. Onların tecrübeleri ve birikimleri bize rehber olmaktadır. Biz devlet ve insan olarak her zaman yaşlılarımızın yanındayız. Bu, bizi biz yapan en önemli değerimizdir. ’’ dedi.

Tokat Valisi  Dr. Ozan Balcı, hep birlikte yapılan iftarın ardından yaşlılar için hazırlanan hediyelerini takdim etti.

Huzur Evinde yaşayan yaşlı insanlar, Vali Dr. Ozan Balcı’nın sofralarına teşriflerinden dolayı çok mutlu olduklarını ve değerli hediyeleri için teşekkürlerini ilettiler.

Huzur Evi sakinleri; “Allah Vali beyden razı olsun bizleri müdür beyle sık sık ziyaret ediyorlar, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar, Allah Devletimize zeval vermesin, Allah sizlerden razı olsun” diyerek duygularını dile getirdiler.

Tokat Valisi Balcı, İftardan sonra Huzurevi personeli ile de bir süre sohbet ederek;  ” arkadaşlar sizler burada çok önemli ve anlamlı hizmetlerde bulunuyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi, personel ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Balcı Huzur Evinde yaşayan yaşlılarla bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Huzuru Evinden ayrıldı.