HÜDAPAR Belediye Başkan Adayı Gazeteyi Ziyaret Etti

HÜDAPAR Tokat İl Başkanı

HÜDAPAR Tokat İl Başkanı Mahmut Kaya ve Niksar Belediye Başkan adayı Ekrem Zerey Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.

HÜDAPAR İl Başkanı ve Niksar Belediye Başkan adayı ziyaretinde gazete sahibi Cemalettin Bilgin misafirleri karşıladı, “hoş geldiniz başarılar dilerim” dedi.

İl Başkanı Mahmut Kaya; “Cemalettin bey teşekkür ederiz, adayımız ile sizleri ziyaret edelim istedik, ilginize teşekkür ederim, seçimlere Türkiye genelinde katılma kararı aldık, ancak Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde seçimlere katılmıyoruz, diğer il ve ilçelerde seçimlere katılma kararı alındı inşallah ülke geleninde alacağımız oylar partimize olan ilgi ve alakanın başlangıcı olacaktır, bizler Niksar’ı seviyoruz, burada çok iddialı olmasak da başarılı bir seçim süreci yaşayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bilgin zorlu bir seçim süreci yaşanıyor, seçimlerde başarılı olmak kolay değil tabiki alınan oylar belli, sizlere başarılar dileriz, bizler gazete olarak her siyasi partiye eşit mesafedeyiz, tek taraf olduğumuz nokta bu gazetede terör örgütü bağlantısı olanlara yer vermiyoruz sizler kendinizi halka çok iyi anlatmanız gerekiyor, buda zaman içinde olabilir, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim başarılar dilerim” dedi.

HÜDAPAR İl Başkanı Mahmut Kaya ve Niksar Belediye Başkan adayı Ekrem Zerey ve Cemalettin Bilgin bir süre genel siyasetten konuştuktan sonra ziyaretlere devam etmek züere gazeteden ayrıldılar.