HALK BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Halk Bankası Niksar Şubesi’ne

Halk Bankası Niksar Şubesi’ne yeni atanan Müdür Nedim Kandemir ve banka servis çalışanlarından Ömer Yaramış ile gazetemizi ziyaret etti. Reşadiye’den Niksar’a tayin gelen Müdür Nedim Kandemir Gazetemiz sahibi Cemalletin Bilgin  ile bir süre sohbet etti.

Niksarlı esnafları dolaştığını onlarla yeni yeni ve yavaş yavaş tanışmaya çalıştığını dile getiren Müdür  Nedim Kandemir gazetemize vermiş olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Yaklaşık olarak 4 Yıldır bu bölgede vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz bölge insanına yabancı değilim Niksar’a atanmadan önce Tokat’ın Reşadiye ilçesinde 4 yıl görev yaptım daha sonrada Tarihi ve Doğası ile Tokat’ın en önemli ilçelerinden biri olan Niksar’a atandım İnşallah Bankamız personeli ile koordineli bir halde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

Gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belerterek, Halk Bankası Niksar Şubesi yeni müdürü Nedim Kandemir’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek işlerinde başarılar diledi.