GRAM VE ÇEYREĞİ TAHTINDAN ETTİ TOKAT’TA BU ALTIN KAPIŞ KAPIŞ GİDİYOR

Altın fiyatlarında yaşanan yükseliş yatırımcılarla birlikte kuyumcuları da bu altını bulmak konusunda harekete geçirdi. Özellikle altın biriktiren vatandaşlar için gremse altın en çok aranan altın türlerinden biri olmaya başladı.

Altın fiyatlarında yaşanan yükseliş

GRAM VE ÇEYREK ALTINI TAHTINDAN EDECEK

Önemli bir yatırım aracı olarak görülen altın piyasasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Son dönemlerde altın fiyatlarının yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken bu altın türü altın dünyasına yeni bir soluk getirecek.

Altın sadece takı dünyasında değil, aynı zamanda yatırım dünyasında da parlıyor. Son dönemde birçok yatırımcının tercihi olan gremse altın ve Kapalıçarşı beşli altın karşımıza çıkan bir yatırım aracı oluyor.
Kapalıçarşı, yüzyıllardır altın ve değerli eşyaların alınıp satıldığı, İstanbul’un kalbinde yer alan tarihi bir pazardır. Son zamanlarda Kapalıçarşı beşli altın, yatırımcıların yeni gözdesi haline geldi.

Beşli altın, hem koleksiyonerlerin hem de yatırım amaçlı altın almayı tercih edenlerin ilgisini çekiyor. Yüksek kalitesi ve benzersiz tasarımı ile beşli altın, Kapalıçarşı’nın tarihine modern bir dokunuş katıyor.