Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GOP ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BARINMA HATTI KURDU

Tokat GOP Üniversitesi yeni kayıt olan öğrenciler için barınma sıkıntısı çekmemesi için önemli bir çalışma başlattı.

GOP ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BARINMA HATTI KURDU

Tokat GOP Üniversitesi yeni kayıt olan öğrenciler için barınma sıkıntısı çekmemesi için önemli bir çalışma başlattı.

GOP Üniversitesinden yapılan açıklamada; ” Yeni Gelen Öğrencilere Yönelik Barınma Danışma Hattı Kuruldu
2023 YKS tercih sonuçlarına göre Üniversitemize yerleşen öğrenciler için barınma danışma whatsapp hattı kuruldu. Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın girişimleri ile kurulan hat üzerinden yeni kayıt öğrencilerimiz barınma konusunda yetkililerden bilgi ve destek alabilecek.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu açıklamada tercih sonuçlarına göre Üniversitemize 7671 yeni öğrencinin yerleştiğini ifade etti. Öğrencilerimizin Tokat’a ve Üniversitemize gelirken zorluk yaşamamaları ve kötü niyetli kişilere karşı farkında olmak için barınma ve ulaşım ile ilgili destek hattı kurulduğunu belirtti. Rektörümüz, suç işleyen kişiler ve örgütlerin barınma bahanesi ile öğrencilere yaklaşabileceğini ifade ederek yeni gelen öğrencilerin terör ve suç örgütlerine karşı da dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Bu gibi durumlarda öğrencilerin emniyet müdürlüğümüze başvuruda bulunabileceklerini belirtti.
03562500033 numaralı hat üzerinden kurulan whatsapp barınma danışma hattında barınma konusunda yetkililer yer alacak. Yetkililerimiz öğrencilere bilgi desteği sağlayacak” dendi.