GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ VE NİKSAR MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN YILSONU MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI.

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ VE NİKSAR MESLEK YÜKSEKOKULU öğrencilerinin mezuniyet törenine Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Belediye Başkan yardımcısı Metin Kayayurt, GOP Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Yıldırım, Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eker,  İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Gökhan İnce, Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, kurum yetkilileri, Öğretim üyeleri,  STK temsilcileri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ VE NİKSAR MESLEK YÜKSEKOKULU öğrencilerinin okul birincisi, ikincisi ve üçüncü olanlarına ödüller verildi.

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ VE NİKSAR MESLEK YÜKSEKOKULU öğrencilerinin ödül töreni öncesinde Niksar meslek Yüksek Okulu müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eker, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ömer Yıldırım ve Niksar Kaymakamı İlhami Doğan birer konuşma yaparak öğrencilere başarılar dilerken, uzak diyarlardan gelen öğrenci velilerine” hoş geldiniz” diyerek mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar dilediler.

Niksar Meslek Yüksekokulu okul birincisi Kerimcan Baysal’a ödülünü Niksar Kaymakamı İlhami Doğan verdi.

Niksar Meslek Yüksekokulu okul ikincisi Şennur Ağcayazı’ya ödülünü Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ömer Yıldırım verdi.

Niksar Meslek Yüksekokulu okul üçüncüsü Esra Seyhan’a ödülünü Meslek Yüksek Okul Müdürü Mustafa Eker verdi.

Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü okul birincisi Ayşe Sarıtaş’a ödülünü Niksar Kaymakamı İlhami Doğan verdi.

Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü ikincisi Ayfer Özkan’a ödülünü Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ömer Yıldırım verdi.

Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü ikincisi üçüncüsü Hacı Osman Cesur’a ödülünü Doç. Dr. Murat Seyfi verdi.

Niksar Meslek Yüksekokulu klavye yarışmasında birincisi olan Hukuk Bölümü öğrencisi Büşra Lermi’ye ödülünü öğretim görevlisi Gülden Düzgünlü verdi.

Niksar Meslek Yüksekokulu klavye yarışmasında ikincisi olan Hukuk Bölümü öğrencisi Rukiye Gölbayır’a ödülünü Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Ağca verdi.

Niksar Meslek Yüksekokulu klavye yarışmasında üçüncüsü olan Hukuk Bölümü öğrencisi Melihanur Ortaördek’e ödülünü öğretim üyesi Emrah Keser verdi.

Ödül töreninden sonra öğrenciler için hazırlanan eğlence programı başladı, Kep töreni eğlence akşam saatlerine kadar devam edeceği ifade edildi.

GOP ÜNİVERSİTESİ NİKSAR UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ VE NİKSAR MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA halen 1500 civarında öğrencinin eğitim gördüğü, öğrencilerden 600 civarındaki öğrenciler KYK yurdunda barındıkları ve bir kısım öğrencide Niksar kaymakamlığının destekleri ile çeşitli kurum lojmanlarında barındıkları ifade edildi.

2021-22 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla öğrencilere sunulan eğlence programına öğrenci velileri de katılarak evlatlarının yanında yer aldılar eğlenceye katıldılar.

Kampüs alanında gerçekleşen eğlenceye Niksar Belediyesi platform kurulmasını ve Müzik Eğlence programı için destek verdiği ifade edildi.