Gençliği Kötü Alışkanlıklardan Geri Tutmak İçin Mücadele ve Şampiyonluk!

Niksar’da sahipsiz ve kimsesizliğe

Niksar’da sahipsiz ve kimsesizliğe rağmen gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutma mücadelesi veren YAŞAM BOYU SPOR Kulübü Gençler Kick Boks Şampiyonasına kendi imkanları ile katılarak 3 Türkiye ŞAMPİYONASI ile Mersinden dönüş başladı.

Gençleri kötü alışkanlıklardan alı koymak için mücadele den ve bir avuç veli ile aşılması zor olan mücadeleyi başarmaya devam eden YAŞAM BOYU SPOR kulübü 8-11.2024 Şubat tarihleri arasında Mersin İlinde Okul Sporları kapsamında yapılan Okullar arası Gençler Kick Boks Şampiyonasında Niksar ilçesini Ahmet Altıkulaç Anadolu Lisesi öğrencisi Cemre Koçboğa Point Fighting branşında 70+ kg’da Türkiye 3.sü, M. Erol Turaçlı Fen Lisesi öğrencisi İrem Özden Point Fighting 65 kg’da Türkiye 3.sü, Nizameddin Yağıbasan MTAL öğrencisi Alperen Yançar 94 kg’da Türkiye 2.si olmuştur.

YAŞAM BOYU SPOR Kulübü Antrönörü Abdullah Balcı; “Şampiyonlarla dönüş yolundayız Okullar Arası Gençler Kick Boks Türkiye Şampiyonasında 8 Sporcu ile katıldık 3 madalya alarak memlekete hareket halindeyiz. 3 sporcumuzda çeyrek finalde elendi,

Selam ve Dua ile

Abdullah Balcı Yaşamboyu Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü” diyerek duygularını dile getirdi.