GAZETEYİ ZİYARET ETTİ

Niksar’’daki konutlaşma çalışmalarında başarılı

Niksar’’daki konutlaşma çalışmalarında başarılı çalışmalar yapan iş insanı Kadir İncir Bilgin’i ziyaret etti.
Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret eden iş insanı Kadir İncir Niksar’daki konutlaşma konusunda görüş alkış verişinde bulundular.
Bilgin; Kadir kardeşim Niksar’da konutlaşma bir hayli hareketli, 11 ilde meydana gelen Deprem Niksar’da yapıla konutları etkiledimi?” sorusuna; “ben şu an itibariyle inşaat çalışmalarını askıya aldım, çok sayıda konut yaptık, biraz dinlenmek istiyorum, 11 İlde meydana gelen deprem herkesi etkiledi, dolayısıyla özellikle sizlerinde ifade ettiği gibi SIĞ zeminli bölgelerde yapılaşmadan kaçınmak gerekir, 11 ilde meydana gelen Depremdeki yıkımın en önemli nedeni zemini çürük bölgelere yerleşim yapılmasıdır” dedi.
Bilgin; “Kadir kardeşim siyaset nasıl gidiyor?” sorusuna; “MHP olarak bizler çalışmalara başladık genel başkanımız Devlet beyin düşünceleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz, MHP olarak bu seçimlerde önemli oranda Milletvekili çıkartacağımızı düşünüyorum” dedi.
Bilgin; “MHP nin bu seçim döneminde önemli hamleler yapacağına inanıyorum, bundan önceki dönemde İYİ parti MHP yi bölmek için çok uğraştı ama başarılı olamadı, bu seçim döneminde İyi partinin barajı geçmesi bile zor görülüyor bekleyip göreceğiz” dedi.
İş insanı İncir, Bilgin ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı