MHP İLÇE YÖNETİMİ GAZETEMİZE ZİYARET

MHP ilçe başkanı Azmi

MHP ilçe başkanı Azmi Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ettiler.

Gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin gelen misafirlerini “ hoş geldiniz” diyerek karşıladı ve bu ziyaretin kendisini mutlu ettiğini dile getirdi.

 Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ile görüşüp, sohbet ettiler. Güncel konular hakkında fikir alışverişinde bulunup, ekonomik konulara değindiler.

Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin; MHP ilçe başkanı Azmi Yıldırım’a; “başkanım tekrardan hoşgeldiniz, başarılar dilerim, maşallah siyaset Niksar’da hareketlendi, harekette bereket vardır derlerya, sizlerin halkımızı ziyaretiniz halkımız tarafından çok olumlu karşılanıyor, halkın ilgisi MHP ye yoğunluk sağlıyor, başarılar dilerim” dedi.

MHP ilçe başkanı Azmi Yıldırım’da; “başkanım Allah sizlerden razı olsun, MHP genel merkezimiz görevi bizlere tevdi ettiği gün bizi canlı yayın almanızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederim, bizler siz değerli basın mensupları ve dostlarımızla gönül birliği ederek yola çıktık, bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşkilatımız adına bir kez daha teşekkür ederiz, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. 2023 seçimleri ülkemiz ve milletimiz  için önemli olduğunu biliyoruz, seçimlerde Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beydir, sayın genel başkanımız milletimizin huzurlu, mutlu, sağlıklı geleceği için adayımızı açıklamıştır. Bizler Cumhur İttifakını oluşturan partiler olarak Türk milletinin huzurlu geleceği için siyasi çıkarları elimizin tersi ile iterek ülkemizin birlik ve beraberliği için çalışıyoruz, çok şükür bugüne kadar yapılan muhteşem hizmetlerin daha kalıcı olması için gereken çalışmalar devam edecektir, Cumhur İttifakımızı bölmek isteyenler şunu asla unutmamalıdır. Bilinmelidir ki, Cumhur İttifakı Türk Milletin Aklıdır” dedi.

Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’de güzel çalışmalarınızdan dolayı tekrardan kutlarım başarılar dilerim, bizlerde Cumhur İttifakını savunan basın mensubu olarak her zaman sizlere destek vermeye devam edeceğiz, ülkemizi bölmek, parçalamak isteyen ve hatta BÜRÜTÜS olarak tabir edilecek şerlerin defi için her zaman sizlerin yanında ve destekçisi olacağız” dedi.

Keyifli sohbetinden dolayı MHP ilçe Başkanı Azmi Yıldırım’a ve yönetim kurulu üyelerine Bilgin  “teşekkür ederiz” dedi.  Sohbette Niksar’da yapılan çalışmalar, güzellikler ve yapılması gereken işler, ülke meseleleri konuları keyifli bir sohbetin gerçekleşmesi sağlandı.