Fatih Sultan Mehmet Caddesi Araç Trafiğine Kapalı Olacak

Fatih Sultan Mehmet Caddesi

Fatih Sultan Mehmet Caddesi Bayram arifesi süresinde ve gerek görüldüğünde Bayram süresince  Araç Trafiğine Kapalı Olacak.

Niksar Güvenlik Koordinasyon Kurulu toplanarak Niksar ve çevresinde halkın sağlıklı, mutlu huzurlu olabilmesi için gerekli tedbirlerin alınması için karar aldı.

Niksar Kaymakamı İlham Doğan Niksar Güvenlik Koordinasyon Kurulu toplantısına başkanlık yaparak çeşitli konuların görüşülmesi sağlandı. Şehir merkezinde Kurban Bayramı öncesinde Fatih Sultan Mehmet caddesi bölgesinde bulunan işyerleri sahiplerinin araçlarının cadde üzerinde kesinlikle park edilmemesi, park edenler hakkında gerekli yasal cezaların uygulanacağı kararı alındı.

Fatih Sultan Mehmet caddesi bölgesinde işyerleri bulunan kişilerin araçları ı park etmemeleri, alış veriş yapacak insanların daha sağlıklı ve rahat alış veriş yapmaları ve şehir dışından gelen insanlarında sıkıntı yaşamaması için “park yasağı kararı alınmıştır” dendi.

Fatih Sultan Mehmet caddesi bölgesinde işyeri olan insanların ve bölgede işyerlerine oturmak amaçlı gelen insanların araçlarını uzun süreli koymamaları, Bayram öncesinde Niksar’ın ve bölgenin daha çok ekonomik katkı sağlanması bakından önemli olduğu dile getirildi.