ERZİNCAN,SİVAS,TOKAT,SAMSUN D-100 BAĞLANTISI KOPTU

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kara yollarının yapım, bakım

8.03.2024

1             Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolunun Gelibolu Güney Kavşağı-Lapseki Kavşağı Kesimi 1-3.km.leri arasında 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadükleri üzerinde bakım-onarım çalışması nedeniyle her iki yönde çalışma programına sağ veya sol şeridin kapatılması ve kuleler bölgesinde uygun zaman aralığında sağ-sol ve orta şeritler trafiğe kapatılacaktır.

2             İzmit-Kandıra yolunun 24-28.km.leri arasında istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

3             Mudurnu-Bolu yolunun 46-48.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle her iki yönde yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             Erbaa-Reşadiye yolunun 35.km.sinde Büşürüm Kavşağında kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 18-21.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

6             Anamur-Aydıncık yolunun 44-45.km.leri arasında heyelan önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             Manavgat-Alanya yolunun 6-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

8             Diyarbakır-Mardin yolunun 14-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 54.km.sinde bulunan Arıdurak Tünelinde elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 08.03.2024 tarihinde 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanacaktır.