ERTUĞRUL KARAGÖL’’TOKAT’IN HER KÖŞESİNE 3 HİLALLİ SANCAĞI DİKECEĞİZ’’

MHP Tokat İl Başkanlığı tarafından ilçe ve belde belediye başkanı adayları tanıtım toplantısı düzenlendi. MHP Erbaa Belediye başkanı ve 2024 MHP Erbaa Adayı Ertuğrul Karagöl aday tanıtım toplantısında Tokat Merkez dahil Tokat’ın her köşesine 3 hilalli sancağı dikeceğiz dedi.

MHP Tokat İl Başkanlığı

31 Mart 2024 Mahalli ve Yerel İdareler seçimi kapsamında Tokat Hüseyin Akbaş Spor Salonunda MHP Tokat- Merkez, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları tanıtıldı. Aday Tanıtım töreninde konuşan MHP Erbaa Belediye Başkanı ve MHP Erbaa adayı Ertuğrul Karagöl ‘’ İnşallah bu seçim sürecinde Tokat merkezde dahil olmak üzere tüm ilçelerimiz ve tüm beldelerimiz 3 hilalli kutlu sancağımızla tanışacak. Noksansız zafer kazanacağız. Tokat’ımızın her köşesini 3 hilalli kutlu sancağımızla dalgalandıracağız.”dedi.

 

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizim değerlimiz, hizmet evimiz, cennet bahçemiz, bir tanemiz sancağı 3 hilal, içi huzur kokan Erbaa’mızdan ve Erbaalılardan selam getirdim. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Ülkemizin en hassas döneminde yapılacak olan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine 64 gün kala belediye başkan adaylarımızın takdim ve tanıtımını yapmak maksadıyla toplandık. Ne mutlu bizlere ki, inançlıyız, ilkeliyiz, iradeliyiz, istekliyiz, itibarlıyız, elbette sonuna kadar Ülkücüyüz. Yüce Allah bu kutlu sancağı ve bu kutlu sancak altında hizmet etmeyi benim güzel Erbaalılarımın büyük teveccühü ile 5 yıl önce bizlere nasip etti. İnşallah bu seçim sürecinde Tokat merkezde dahil olmak üzere tüm ilçelerimiz ve tüm beldelerimiz 3 hilalli kutlu sancağımızla tanışacak. Noksansız zafer kazanacağız. Tokat’ımızın her köşesini 3 hilalli kutlu sancağımızla dalgalandıracağız.Aziz Dava Arkadaşlarım, rehavete kapılmadan, gevşemeye müsaade etmeden, yılgınlıklara prim vermeden, ihmale düşmeden, umutsuzluğa kapalı durarak 31 Mart seçimlerine hazırlanacağız. Bunun için çalışıyor, çabalıyor, amansız bir mücadele veriyoruz. Karşılıksız sevdiğimiz milletimize hizmet etmek için dürüst, temiz ve yetişmiş kadrolarımızla, üretken belediyecilik vizyonumuzla Milliyetçi Hareket’i zafere ulaştırmayı amaçlıyoruz. İnşallah Tokat’ımızın her yerini Milliyetçi Hareket Partisinin üretken Belediyecilik vizyonu ile tanıştıracağız. Bu temennileri, bu hedefleri neye dayanarak söylüyorum. Bu gücü nerden alıyorum biliyor musunuz? Önce Yüce Allah‘tan. Sonra ise salonu tıklım tıklım dolduran, sizlerden alıyorum değerli dava arkadaşlarım. Bu inanç, bu iman bu salonda var. Tabi ki bu hedefleri gerçekleştirmek kolay olmayacak. Tabi ki bu hedeflere ulaşmada engeller de çıkacak. Ülkücü şuurla söylüyorum. Ülkücüler engel tanımaz. Bir Türk dünyaya, inanmış bir Ülkücü asırlara bedeldir. Allah’ın izniyle önümüzdeki yüzyıllarda da üç hilal tıpkı ecdadımızın zaferlerine mihmandarlık ve müşahitlik yapar gibi gururla dalgalanacak, Türk milletinin gelecek umudu olacaktır. Sözümüz sözdür, başarmaktan başka seçeneğimiz yoktur.” diye konuştu.