Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu öğrencisi Zeynep Sıla Şahin Uzaktan eğitim yöntemi ile okuma yazma öğrenci.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin’e Uzaktan veren Serpil Dirim’in gayretli çalışma sonunda öğrenci 1. Dönem olarak bilinen okul eğitim süresinde öğrencisine uzaktan eğitim vererek başarılı bir eğitim sürecini tamamlamış oldu.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin Uzaktan alarak okumayı başarması dolayısı ile özel eğitim öğretmeni Serpil Dirim tarafından öğrenciye çeşitli ödüller vererek başarısından dolayı kutladı.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin Uzaktan eğitim ile okuma yazma öğrenmesi dolayısı ile Niksar Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler ve okul müdürü Yılmaz Ateş ödül törenine katılarak öğrenci Zeynep Sıla Şahin ve Özel Eğitim dersini ücretli öğretmen olarak çalışan Serpil Dirim öğretmeni tebrik ettiler.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin’e Uzaktan vererek okuma yazma öğreten Özel Eğitim Öğretmeni Serpil Dirim’e öğrenci annesi de çok teşekkür etti; “Allah sizlerden ve devletimizden razı olsun, çocuğum inşallah normal çocuklar gibi sizlerin sayesinde hayata devam eder” dedi.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin Uzaktan eğitim vererek önemli bir başarıyı sağlayan ücretli ders öğretmeni Serpil Dirim’i tebrik eden Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, telefonla kendisini arayarak; “hocanım sizi tebrik ediyorum, uzaktan eğiti ile normal çocuklar derslerden sıkılırken, sizin uzaktan eğitim ile “Özel Eğitim alan öğrenciye okuma öğretmeni taktire şayandır, tebrik ediyorum, ayrıca bu öğrencinin zaman içinde daha büyük başarı kazanması için öğrenciye yapmış olduğunuz  jest bir başka güzellik olmuş tebrik ederim, inşallah bu çalışmalarınız ve gayretleriniz, bir eğitim kurumunda kadrolu bir atama yapılarak daha çok öğrenciye katkı sağlarsınız” dedi. Öğretmen Serpil Dirim; “Cemalettin abi çok teşekkür ederim, yaptığımız çalışmayı Okul Müdürüme ve Milli Eğitim Müdürümüze ifade ettiğimde çok mutlu oldular ve küçük mütevazi ödül sürecine Müdürlerim katılarak öğrencimi ve ailesini ve beni çok mutlu ettiler, güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim” dedi.

Niksar 60. Yıl Cumhuriyet İlk Okulu Özel Eğitim 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Sıla Şahin eğitim veren Serpil Dirim, Çocuk Gelişimi bölümü ve Sosyoloji Bölümü mezunu olarak okulda ücretli ders vermektedir.