EKMEK DE İSTEMİYORUZ SU DA. TOKAT-ORDU YOLU’NUN YAPILMASINI BEKLİYORUZ

Bu haberin fotoğrafı yok

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TOKAT ZİYARETİ BELLİ OLDUKTAN SONRA TOKAT HALKININ TEK BEKLENTİSİ; “NE EKMEK İSTİYORUZ NEDE SU, TOKAT-ORDU YOLUNUN BİR AN ÖNCE YAPILIP BİTMESİNİ İSTİYORUZ” SÖZLERİ YANKILANMAYA BAŞLADI.

CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKANLAR UZUN YILLARDAN BERİ TOKAT-ORDU YOLUNUN YAPILMASI İÇİN VERDİKLERİ SÖZLERİN ARTIK HAYATA GEÇMESİ İSTENİYOR.

TOKAT MİLLETVEKİLLERİNİN TOKAT-ORDU YOLU KONUSUNDA NEDEN CUMHURBAŞKANINA GEREKLİ İSTEKLERİ İLETMEDİĞİ TOKAT SEÇMENİNİN SÜREKLİ SORDUĞU SORU.

TÜRKİYE SINIRLARINDA YOL KONUSUNDA EN GARİBAN BÖLGENİN TOKAT BÖLGESİ OLMASI DİKKAT ÇEKERKEN, BİR BAŞKA DİKKAT ÇEKEN HUSUSU

TOKAT BÖLGESİNİN AK PARTİNİN OY DEPOSU KONUMUNDA OLUŞUDUR.

2014 MAHALLİ SEÇİMLERİNDE 12 BELEDİYENİN 12  SİNİ TOKAT HALKI AK PARTİYE İKRAM ETMESİNE RAĞMEN GEÇEN SENELER İÇİNDE BÖLGEDEKİ EN ÖNEMLİ YOLLARIN YAPILMAMASI HALKIN TEPKİSİNİ ÇEKMEYE BAŞLADI.

TOKAT HALKI KENDİLERİNİ TEMSİL EDEN BAŞTA AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN, MHP VE CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN TOKAT-ORDU YOLUNUN CUMHURBAŞKANINA İLETİLMESİNİ BEKLİYOR.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TOKAT ZİYARETİNDE MİLLETVEKİLLERİNDEN TEK İSTEKLERİ; NE EKMEK İSTİYORUZ NE DE SU, BİZLER TOKAT-ORDU YOLUNUN YAPILMASINI BEKLİYORUZ” DİYEREK SLOGANLAŞAN ÜZÜCÜ TABLONUN BİR AN ÖNCE GÜZELLİĞE DÖNÜŞMESİNİ BEKLİYOR.

TOKAT- NİKSAR YOLUNUN %70 DEN FAZLA KISMININ TAMAMLANMASINA RAĞMEN 1 YILA YAKIN ZAMANDAN BERİ YOL İNŞAATININ DURMASI İSE BÖLGE HALKININ TEPKİSİNİ ÇEKMEKTEDİR.

TOKAT HALKI SORUYOR; TOKAT HALKI SİYASETEN AK PARTİYİ DESTEKLEMESİNİN KARŞILIĞI TOKAT BÖLGESİNDEKİ YOLLARIN YAPILMAMASI MIDIR?.

BÖLGE HALKININ SESİ OLAN YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ TOKAT HALKININ HAKLI İSTEĞİNİN CUMHURBAŞKANINA İLETİLMESİ İÇİN HER ZAMAN KONUYU GÜNDEMDE TUTMAYA DEVAM EDECEKTİR.