DURSUN BAYRAM ADAY OLARAK BAŞVURUSUNU YAPTI

CHP Niksar Belediye Başkan

CHP Niksar Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Dursun Bayram Belediye Başkanlığı adaylığı müracaatında şu çarpıcı ifadeyi kullanmıştır’’ Ben buraya CHP Niksar Belediye Başkanı Adayı olarak müracaatımı yapıyorum Aday olarak sizlerle omuz omuza vererek seçimi kazanmak istiyorum ancak bundan sonraki günlerde benim dışımda Belediye Başkanlığını kazanacak bir başka Aday Adayı arkadaşımız gelir ve sizlerde bu konuda mutabık kalırsanız bu şehrin ve partimizin geleceği için Adaylıktan çekilip Aday gösterilecek arkadaşıma her konuda destek vereceğimin bilinmesini isterim’’ dedi.

2019 Yerel seçimler adaylık başvuruları devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisinde 2019 Yerel seçimler öncesinde aday adaylığı başvuru toplantısı yapıldı.

Uzun yıllardır çeşitli sevil toplum kuruluşlarında görev yapmış ve Niksar’da Ticaret yapan Dursun Bayram Niksar Belediye Başkan Aday Adaylığı için CHP Niksar İlçe Başkanlığına başvurusunu yaptı.

CHP Niksar İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan başvuruda CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar’ın beraberinde CHP İl Genel Meclis Aday Adayı Mehmet Güneyli ve Parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Adaylığı Başvurusunda kışa bir konuşma yapan CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar’’ 2019 Yerel Seçimler öncesinde Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclis Üyeliği ve Belediye Meclis üyeliği başvurularımız devam ediyor. Bizler CHP Niksar teşkilatı olarak Memleketimize Niksar’ımıza güzel hizmetler yapmak İnsanlarımızın yaşam kalitelerini artırıp refah seviyesi daha yüksek bir Niksar’da yaşamaları yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz gerek Partimizde olsun gerekse Sivil toplum Kuruluşlarında olsun her türlü görevi üstlenmiş başarıyla yerine getirmiş olan Niksarlı iş adamızdan olan Dursun Bayram Belediye Başkanı A.Adaylığı başvurusunu yapacak Memleketimiz ve Partimizi için hayırlı olmasını temenni ederim. Siz değerli yönetim kurulu üyelerimizin de katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım’’ dedi. CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar’ın konuşmasının ardından CHP Niksar Belediye Başkanı A.Adayı Dursun Bayram konuşmasında’’ Niksar İlçe Başkanım, İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Parti Emekçilerim. Değerli Niksarlı’lar… Ben Bu Gün Burada Siz Dostlarımın Karşısında Cumhuriyet Halk Partisinden Niksar Belediye Başkanlığı İçin Adaylığımı Açıklıyorum; Adaylığımı Diyorum,  Çünkü Şu Ana Kadar Partimden Her Hangi Bir Aday Müracaatı Olmamıştır. Parti Yönetimimin Ve Siz Niksarlı Hemşerilerimin Teveccühü Olurda Niksar’a  Adaylığım Kesinleşirse; Sadece CHP’lilerin Değil Niksar’da Yaşayan Bütün Halkın Oylarına Talibim, Ve Yolu Sevgiden Geçen İnsanlarla Gönül Birliği Yapmaya Her Zaman Hazırım…Biz Ekip Anlayışı İçinde Ellerimizi Uzattık, Şimdi Niksar Halkına  Kucaklarımızı Açıyoruz,  Gelin Arkadaşlar; Gönül Birliği İçin, Huzur İçin, Halkça Seçilmişler İçin,
Niksar İçin…! Yeni Özlemlerimizi CHP’nin Birleştirici Gücünde Birleştirelim. CHP Varsa Her Yerde Herkes İçin Var…. Daha Güzel Bir Gelecek İçin, Kadromuzla, Projelerimizle;
Niksar’a Olan Tutkumuzla; Sevdamızla Biz Hazırız. Birlikte Başaracağız, Niksar Kazanacak… Partim Beni Bu Göreve Uygun Görür Se Sizlerle Birlikte, Anadolu Beyliklerinden Danişmend’lilere Başkentlik Etmiş Bu Güzel İlçemizde,  Bayram Rüzgârı Estireceğiz…  Hepinize Teşekkür Eder Sağlıcakla Kalmanızı Dilerim…’’dedi. konuşmaların ardından A.Adaylığı başvuru programı sona erdi.