DURMAK YOK, HERKES İŞ BAŞINA

Niksar Belediye Başkanı Semih

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı ve çalışma arkadaşları seçimlerden sonra Belediyede görev teslim gerçekleştikten sonra çalışmalara başladılar.

Niksar’da uzun zamandır halkın canını yakan yol çalışmaları düzenleniyor.

Alt yapısı tamamlandığı halede aylardan beri yapılmayan, insanların kapsını, penceresini açamaz hale gelen yol bakım ve onarım çalışmaları hızla başladı.

Belediye Başkanı Kesin Talimat Verdi; “NİKSAR’DA BOZUK YOL KALMAYACAK” dedi.

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı alt yapı çalışmalarından kaynaklı bozuk olan yolların en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Niksar’da devam eden alt yapı çalışmaları nedeniyle birçok bölgede bozuk yollar bulunmakta Niksar halkı adeta evlere hapis hayatı yaşatılmıştı, çalışmalar hakkında açıklama yapan Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, Fen İşleri Müdürlüğü saha ekibinin sayısını artırdıklarını belirterek alt yapı çalışmalarının tamamen bittiği bölgeleri kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Başkan Tepebaşı yaptığı açıklamada; “Niksar’ımızda devam eden İçme Suyu Hattı çalışmaları nedeniyle çok sayıda mahallemizde yollarımız bozuk. Göreve geldiğimiz gün ilk talimatımız bozuk yolların kısa sürede bitirilmesi oldu. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğümüz saha ekibinin sayısını arttırarak yolların yapımına başladık. İlçemizde şu anda Cemiyet Sokak, Cedit Mahallesi ve Ayvaz Mahallemizde yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah ilerleyen günlerde diğer mahallelerimize de başlayacağız. Çalışmalarımızdaki önceliğimiz alt yapısı tamamlanmış bölgelerdir. Niksar’ımızı kısa sürede yolları ve kaldırımları tamamlanmış bir şehir haline getireceğiz. Hemşehrilerimizden bu konuda sabır bekliyorum. Tüm ekiplerimizde sahada ve işimizin başındayız” dedi.

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Koyuncu çalışmaları sahada bizzat takip ederek çalışmalarda aksaklığa meydan verilmeyeceği ifade edildi.