DENİZBANK Niksar şubesi Ramazan ayının ilk İftar yemeğini  Salı günü verdi.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile bu alanda özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan Deniz Bank; taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdiği organizasyonlar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka,  iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.

Deniz Bank, milli mesele olarak ele aldığı tarım sektörüne Türkiye’nin her yerinde, uzman  ekipleriyle  finansal destek sağlamanın yanı sıra tarıma gönülden bağlı bir kurum olarak çiftçimizin hayatına 17 yıldır kesintisiz temas etmeyi sosyal sorumluluğu olarak görüyor.  Bu kapsamda her yıl iftar yemeği organizasyonları düzenleyen Deniz Bank  14 Mayıs 2019 tarihinde  gerçekleşen iftar yemeğinde bölgede faaliyet gösteren üreticilerle bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

“Her zaman ve her yerde üreticimizin yanındayız”

İftar yemeği organizasyonunda  tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan  Deniz Bank Niksar şube müdürü Bilal İlhan  ve şube çalışanları davetlileri kapıda karşıladı, kısa sohbetlerde bulundular, Deniz Bank  tarımı milli mesele olarak gören, çiftçiye en yakın, ihtiyaçlarını en iyi anlayan banka olma vizyonuyla çalışmalarına devam ettiklerine dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten  Niksar şube müdürü Bilal İlhan şunları ifade  etti; “Deniz Bank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi. sürdüreceğiz.” dedi, Ezan okunması ile birlikte Oruçlar açıldı, yemekten sonra misafirler bir süre sohbet yaptıktan sonra Lokantadan ayrıldılar.