Citroen’den mart ayı fırsatları

– Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik avantajlı kredi seçeneklerini müşterilerine sunan Citroen, PSA Finans avantajıyla müşterilerini showroomlarına bekliyor

Bu haberin fotoğrafı yok

İSTANBUL (AA) – Citroen, mart ayında özel kredi fırsatlarıyla yeni araç almak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Citroen, mart ayında da sunulan avantajlı kampanyalarla yeni bir otomobil ve hafif ticari araç almak isteyen kullanıcıları bekliyor.

Kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini bir arada sunan C4 X modelinde 185 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin lira için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Tasarım ve teknolojiyi buluşturan Citroen C4’e ise, 185 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin lira için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli krediyle sahip olunabiliyor.

Citroen’in konfor, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren SUV modeli C5 Aircross, Shine Bold ve E-Series donanımına sahip versiyonlarında 225 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 300 bin liraya varan kredi için 12 ay ve yüzde 0,99 faiz imkanlarıyla Citroen showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor.

Güçlü SUV tasarımı, çok yönlü kullanımı, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojilere sahip Citroen C3 Aircross modeli, 185 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği ile satın alınabiliyor. Çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcılarına konforlu bir sürüş sunan Citroen C3 modelinde ise, 150 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin lira için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sağlanıyor.

– Konforlu ve elektrikli Citroen modellerinde 0 faizli kredi imkanları

Citroen, e-C4 ve e-C4 X ile C segmentinde birbirini tamamlayan iki elektrikli araç sunan tek marka olarak öne çıkmaya devam ederken, menzil ve maliyet odaklı yaklaşımını da sürdürüyor. Her iki elektrikli model, içten yanmalı motora sahip C4 ve C4 X modellerinin iç mekan genişliği ve kabin içi kullanım özelliklerini elektrikli güç-aktarma sisteminin avantajlarıyla birleştiriyor. Citroen C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları e-C4 X ve e-C4, 300 bin liraya varan kredi için 12 ay ve yüzde 0 faiz avantajıyla satın alınabiliyor. Stratejik olarak belirlenmiş batarya boyutu ve 100 kW hızlı şarj işlevi çok yönlü kullanım sunarken aynı zamanda rekabetçi bir fiyat konumlandırmasını da destekliyor.

“Yılın En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” ödülünü kazanan Citroen, hafif ticari araçlarda da avantajlı kampanyalara imzasını atıyor.

Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümleri ve multimedya özellikleriyle sürüş keyfini artıran Berlingo Kombi modeli, 185 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatlarıyla Citroen showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. Kombivan sınıfının öncüsü olan modüler tasarımlı Citroen Berlingo Van, 150 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Citroen, ergonomik tasarımını teknolojik donanımlarla bünyesinde birleştiren Jumpy Spacetourer modelinde 300 bin lira için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği ile sunuyor. Citroen, yüksek kapasite ve konforu buluşturan Jumper ve günlük hayatı kolaylaştıran bir mesai arkadaşı olarak Jumpy modellerini 150 bin lira için 12 ay vadeli, yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla kullanıcılarla buluşturuyor.