CHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ NİKSAR’DA

CHP grup başkan vekili

CHP grup başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel Niksar’a gelerek CHP ilçe başkanlığını ziyaret etti.

CHP grup başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel’i Niksar’a gelişinde CHP ilçe başkanı Zafer Başar ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

CHP grup başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel beraberinde CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz İl başkanı Çağdaş Kurtgöz ve partililer ziyaret etti.

CHP ilçe başkanlığındaki ziyaret dolayısıyla ilçe başkanı Zafer Başar, misafirlere hoş geldiniz diyerek kısa selamlama konuşması yaptı, daha sonra CHP il başkanı Kurtgöz ve CHP Milletvekili Kadim Durmaz güncel konuları dile getiren kısa bir konuşma yaptıktan sonra CHP grup başkan vekili Özgür Özel misafirleri selamladıktan sonra şunları dile getirdi;  sizleri genel başkanım ve kendi adıma selam ve sevgilerimizi iletiyorum, Niksar’a milletvekili olmadan 15 yıl önce gelmiştim, hayal meyal hatırlıyorum, Milletvekili olarak ilk defa geliyorum, Tokat programı içinde Niksar programınıda aldık, buraya gelmeden önce sayın genel başkanımı arayarak kendilerine “Niksar’a gidiyorum bir emriniz bir talimatınız var mı?” dedim, sayın genel başkanımda bizlere ve sizlere 3 talimatını iletti “çalışmak, çalışmak ,çalışmak”  dedi.  Aynı zamanda bugün ağbeysini kaybetti, cenaze namazından sonra çalışmalarına devam etti, bizlerin en önemli görevi bu iktidarı devirmek, bu nedenle çok çalışmak zorundayız” dedi.

CHP grup başkan vekili Özgür Özel saat 20.30 da Uçağın Tokat’tan kalkacak olması dolayısıyla konuşmasını güncel konulara değindi, Cumhuriyetin kurulması dönemine değindi, Osmanlı padişahı Vahdettin’in İstanbul’u terk ettiğini ifade ederken,  Millet İttifakını bölmek isteyenlerin olduğunu bunun içinde dikkatli olmak gerektiğini dile getirdi.

CHP grup başkan vekili Özgür Özel konuşmasından sonra resim çekinmek isteyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi, Arasta çarşısında partililerle birlikte toplu resim çektirdi.

CHP grup başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel konuşmasından sonra Niksar Ayvaz Park Otel’de STK temsilcileri ile bir araya geldi, STK temsilcileri ile çeşitli konular üzerinde değerlendirmelerde bulundu. STK temsilcileri çeşitli sorular  sordu, Özel sorulan  sorulara çok açık net cevap vermekten çok parti politikalarını dile getirdi.

CHP grup başkan vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel Uçağın saat 20.30 da kalkacağını ifade ederek Niksar’dan ayrılmak zorunda olduğunu daha sonra  ifade etti Niksar’dan ayrıldı.

CHP grup başkan vekili Özgür Özel Niksar’dan ayrıldıktan sonra CHP ilçe başkanlığı misafirlere Ayvaz Park Otelde akşam yemeği ikram etti.