CANLI YAYINA DEVAM

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE 

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE  YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ sahibi Cemalettin Bilgin Sosyal Medya üzerinden yaptığı canlı yayına devam ediyor.

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE  YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ sahibi Cemalettin Bilgin Sosyal Medya üzerinden başlattığı canlı yayına Pazartesi günü saat 17.30 da devam etti.

Güncel konulara değinen Bilgin son günlerde yaşanan hayat pahalılığı konusunda uyarılarda bulundu.

Bilgin; Marul fiyatlarını artıran ve pazarda 15-20-25 TL den satışı yapılan yüksek  fiyat artışlarına tepki göstererek; “bu hayat pahalılığının durması için mutlaka Pazar satış yerleri ve satış alanları sık sık kontrol edilmelidir” diyerek, halka yaşatılan hayat pahalılığının durması için sert ifadeler kullandı.

Pazartesi günü yapılan canlı yayında MHP kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş’in 25. Ölüm yılı dolayısı ile, MERHUM ALPARSLAN Türkeş’e Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum, çileli bir hayattan sonra Türk Dünyanın Başbuğu ünvanı ile önemli bir devlet ve siyaset  adamı olan Başbuğa tekrardan Allah rahmet eylesin” dileklerinde bulundu.

Bilgin her hafta ki gün yaptığı canlı yayın programlarına devam ederken, konuşmaları içinde bölge ve ülke gerçeklerine değinerek halkın yaşanan süreçlere karşı daha dikkatli olmalarını, Türk Milletini birlik ve beraberlik içinde yaşamasının çok büyük faydaları olduğuna sık sık temas ediyor.